Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 eves fiu vagyok es szegyenl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves fiu vagyok es szegyenlem de nem nagyon megy nekem a csajozas mert felek a visszautasitastol mert egy jo parszor mar visszautasitottak. Tisztara elment mar az onbizalmam. Mit tegyek h visszahozzam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 20:40
 1/9 anonim válasza:
hát ez szomorú.de szerintem az sokat segitene rajtad ha sokat lennél a barátaiidal eljárnál velük bulizni, és akkor ugyis lesz ott 1 pár jo csajszi akinek te vagy az esete és várd meg h a xcsaj lépjen neked csak jelet kell adnod neki.:)
2009. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a gond h nem sok baratom van:P 1 igaz baratom van de azis mindig a baratnojehez megy mivel mas faluba van aztan en meg magamba hova menjek:(
2009. dec. 15. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy ne parázz ezen! Nem kell komolyan venni a csajozást, majd ha már lesz barátnőd azt a részt vedd komolyan! De most még ne, ezért ha visszautasít akkor visszautasít, mi van akkor? semmi! jöhet a másik! egyiknek úgyis megtetszel! csak ne játszd meg magad, ami jellemző azokra akik önbizalomhiányosak! mert ha megjátszod magad akkor nem azt a képet mutatod ami vagy, és lehet pont azért nem fogsz tetszeni a kiszemeltednek!
2009. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy szórakozóhelyre egyedül, és próbálj bekapcsolódni egy társaságba, ha nem "zárt" csoport sikerülni fog, nem olyan nehéz. Utána pedig velük járhatsz mindenfelé, de belejössz. Minél többet próbálkozol anál több tapasztalatod lesz.
2009. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
írj privit,majd segítünk:))
2009. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem igazan tudom mit ertesz ez alatt h privit?
2009. dec. 16. 08:14
 7/9 anonim ***** válasza:

jaj ettől ne félj!!!

azért mert nem jöttél be x lánynak és elutasított, amég nem kell begubózni.mégis hány lány utasított el. nyilván kevés. kevés ember véleménye pedig nem vélemény.

2009. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hat annyira nem szamoltam de biztos volt v 7:|
2009. dec. 16. 15:34
 9/9 Xaba89 ***** válasza:
Figyelj!!! En egy kis nyomi luzer voltam.Megismertem egy csajt 19 eves koromba akivel masfel evet jartam.Dobott a csaj, nem voltak barataim mert vele csesztem el az idomet.Elmentem egyszer bulizni egyedul es maris lett egy rakas baratom es a szakitast el is felejtettem es flortolgettek csajokkal meg minden.A lenyeg hogy ne felj:). Pofara ejt egy csaj??? Es akkor mi van??? Van millio millio csaj aki csak arra var h IGENt mondjon neked;)Sok sikert:D
2009. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!