Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha ajánlanátok a barátotoknak, hogy menjen el edzeni?

Figyelt kérdés
Idén lesz 22 éves és már nem is pocakkal rendelkezik ,mondtam neki elmehetne,hogy ne hagyja el magát,a testtartásán is javítana meg az önbizalmán, de hallani se akar a dologról,neki így jól van. Ti mit szólnátok, maradjon ennyibe? Az igazság az,hogy jobban is tetszene pocak nélkül, nem kocka csak sima hassal.
2017. jan. 9. 11:54
1 2 3
 1/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
71%
Hogyha a hasát akarod leszedni, akkor étrendváltozás javallott erősen, nem pedig mozgás. Mert hiába megy el mondjuk focizni vagy konditerembe, ha nem megfelelő az étkezés nem fog nagyon látszani ez eredmény.
2017. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%

Valamit nem akar, nem kell rá erőltetni. Én se edzek, nincs lelkierőm ahhoz, hogy ilyeneket csináljak. Eléggé haragudnék a lányra, ha ezt rám akarná erőszakolni.

Nem azonnal, de idővel szakító ok lenne nálam, ha azért is cseszegetne. Nem mindenki szereti a sportot.

2017. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt találtuk ki a párommal, hogy tollaslabdázunk. Játékosan együtt sportolunk :D Jól működik a dolog.
2017. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem, egyáltalán nem hagynám annyiban, és ha neki nem fontos, hogy én kívánjam őt, akkor nincs értelme folytatni.

Annyira szeretem, mikor egy nőnél alapkövetelmény, hogy 40 év házasság után is legyen lányos az alakja, ránctalan a bőre, és sima, de a pasik akár már ilyen fiatalon is elhagyhatják magukat...

Ne legyen lelkiismeret furdalásod, ha szülés után picit lógna a cicid, és csíkos maradna a hasad, ő lenne az első, aki fel lenne háborodva, és elkezdene nézelődni valami feszes testű lányka után.

Nehogy már a nőknek meg boldogan kelljen nézni, hogy két-három év kapcsolat után a pasijuk zsírdisznóvá hízik, és levárja, hogy így is indulj be rá!

2017. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én is noszogatom. Egyelőre kevés sikerrel. Emiatt szakítani nem fogok, de mostmár nem hagyom hogy engem is lehúzzon.

Nekem pocakkal is szexim, egyáltalán nem zavar.

2017. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

én kiakadnék.


ha már így ismertem meg és az én 'igényeim' változtak akkor természetesen nem nagyon mondanám neki, de ha csak elhagyta magát akkor tegyen már valamit ellene.

mondjuk most el se tudnám képzelni hogy egy nem sportoló emberrel járjak, annyira az életem része lett (újra) a sport. :D


amúgy tényleg első sorban az étkezésére kéne figyelni, de mehetnétek együtt sportolni, futni, túrázni, biciklizni, squasholni stb, hátha ahhoz több kedve lenne.

2017. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Én alapból csak sportos pasikkal ismerkedek,mivel én is rendszeresen sportolok és nem bírom a lustaságot.


Ebben a helyzetben megszoksz vagy megszöksz :) Ha ő nem akar változtatni,akkor nem is fog.Vagy elfogadod így,vagy keresel mást.

2017. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Te sportolsz valamit? Miért nem mentek együtt?

Heti 3x elmehettek együtt futni, az ad egy állóképességet és a testzsírból is lemegy. Mellette az étrenden is változtatni kell, kevesebb édesség, zsíros kaja, de nem drasztikusan, hanem szépen lassan. Ha erre hatással vagy az jó.

Ne szabj neki ultimátumokat mert azzal csak az önbizalmát veszed el, méginkább nem lesz kedve, inkább érd el hogy legyen kedve, ha ketten mennétek biztos szívesebben fogna mbele.

Emellett csökkenteni kell a stresszt és a munka mennyiségét, én azért nem sportoltam 2 évig mert a munka mellett egyszerűen nem volt erőm, és most bármilyen izomagy beszólhat, h márpedig ez nem úgy megy, márpedig de. A nagy sportos embereknek általában laza melójuk van, nem túlóráznak napi szinten, pénteken este 9kor már nem ülnek bent a melóhelyen.. persze van egy két elvetemeült aki még emelett elmegy éjszaka futni, minden tiszteletem az övéké, de nem ez a normális.

Én úgy oldottam meg a dolgot hogy felmondtam kerestem egy normális munkát most van időm sportolni, barátnőre értelmes dolgokra a munkát meg lesz . rom nem a pénz a legfontosabb hanem az egészség.

2017. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

megmondanám neked, hogy most vagy engem, a belső tulajdonságaim választod, vagy a lapos hasat. Lehet választani, és viszlát. Gondolom sértene ha leszólná a lapos feneked, vagy melled. Keress egy pocak nélkülit.


26f (lapos hasú)

2017. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
Én azt mondanám, hogy megyek szívesen, de akkor, festesd be a hajadat, mert már van már egy pár ősz hajszál, csináltass műkörmöt meg sminkeld ki magad jobban, hordjál nőiesebb, feszülős ruhákat, meg tűsarkút, mert úgy jobban nézel ki. Aztán meglátjuk lenne-e óriási sértődés ebből, és a femináci hadsereg megölne h hogy merem én a barátnőm kinézetét/ízlését befolyásolni.
2017. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!