Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családanyák! Ti hogy oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családanyák! Ti hogy oldjátok meg a hétköznapokban, hogy a munka, gyerek és egyéb teendők mellett jusson idő a párotokra is?

Figyelt kérdés

Épp ma bukott ki a férjemből, hogy kevés időt töltünk együtt, amikor meg együtt vagyunk, akkor is főzök, takarítok.. stb.

Megértem Őt, tényleg, de csak 24 órából áll egy nap, munka, gyerek és a háztartás mellett egyszerűen nincs idő hétköznap romantikázni.. pláne, hogy váltott műszakban dolgozunk a gyerkőc miatt.

Kissé igazságtalannak érzem a részéről, hogy 20 felé szakadok mindennap, de nem érti meg.


2017. jan. 9. 12:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
És ő mit szokott csinálni otthon? Segít a házimunkákban, a bevásárlásban, a gyereknevelésben?
2017. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartam írni, amit az első. Ha a párodnak sokkal több a szabadideje, akkor valahogy nem jól vannak elosztva a feladatok.
2017. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Az otthoni munkákat is megfelezitek, és akkor mindkettötöknek marad ideje a másikra is.
2017. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%

Először is valóban elengedhetetlen, hogy a férfi is vegye ki a részét a házimunkából, de ez csak félmegoldás, hiszen ettől még nem lesz kettesben töltött időtök.

Be kell vonni külső segítséget is (pl. nagyszülők, vagy ha nincs, bébiszitter) és tudatosan törekedni rá, hogy néha legyenek közös, kettesben eltöltött programok (mozi, színház, vacsora, kirándulás, wellnessezés... bármi, ami a kettőtök habitusának és érdeklődésének megfelel).

2017. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt is mondhatjuk, hogy ő is szakíthatna rád több időt, elvégre neki is 24 óra egy nap.

Aztán ha nem főznél, nem takarítanál, akkor az lenne a baja. Felezni kell a teendőket, és akkor neked is marad annyi időd és energiád, hogy beleférjen egy kis romantikázás.

Az úgy sosem fog működni, hogy csak tőled várja el, hogy tegyél valamit kettőtökért, de ő nem tesz semmit.


A gyerek is közös, napi 8 órát dolgozol te is, a háztartás is közös: elvileg neki is pont annyi szabadideje van, mint neked, és pont annyi felé kell szakadnia.


Legközelebb foglalkozz vele, és hagyd a főzést a búsba. Kíváncsi leszek, hány perc után kezdi el pedzegetni, hogy mi lesz a vacsora, meg hogy nincs egy tiszta zoknija.

2017. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugy oldjuk meg, h a parom besegit a hazimunkaban es a fozesben is. Igyekszunk a dolgos idoszakokat is ugy felfogni, h orommel csinaljuk es egyutt. Ebben is megtalaljuk a romantikat, meg ha nehezebb is :)

Estenkent, amikor lefekudtek a gyerekek, akkor van idonk egymasra. Amugy meg neha csinalunk kettesben is programokat.

2017. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Hát igen.. ez az egyik gond. Annyi segítséget kapok, hogy néha kimos egy adagot és elmosogat. De ez ritka.

A másik, hogy olyan a beosztásunk hogy szinte nem találkozunk. Egyik héten ő elmegy hajnalban dolgozni, hazaér fél 4-kor, addigra én már munkában vagyok és este fél 8-ra érek haza. Másik héten én megyek el hajnalban, mire én hazaérek ő megy el dolgozni, és éjjel fél 12-kor ér haza..

Lehetetlen így!

Szombaton egyik héten ő dolgozik, másikon én, marad a vasárnap, de minden 2. héten dolgozom akkor is. Szóval, emiatt is nehéz!

Az fáj a legjobban ebben az egészben, hogy azt mondta, nem boldog annyira, amennyire az szeretne lenni..

De fel sem merül benne, hogy én az vagyok e, vagy nekem jó e ez így.. csak magával van elfoglalva..

Hatalmas csalódás, amikor azt hiszed, hogy minden oké a kapcsolatoddal, mert megteszel mindent, ami tőled telik, és akkor megkapod, hogy nem boldog! :(

2017. jan. 9. 13:34
 8/31 A kérdező kommentje:

Szoktunk kettesben is lenni, de ritkán, havi 1 hétvége jut általában. Amikor a gyerek lefekszik, vagy elalszom mellette, vagy nem, de akkor már semmi erőm, csak arra vágyom hogy aludjak..

Egyébként meg minden nap hajnal 4-kor kelek, akkor is amikor d.u. megyek dolgozni, mert a párom képtelen felkelni, kelteni kell, meg kaját csomagolni..

2017. jan. 9. 13:40
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, amikor ébredtek, lefekszetek egymás mellé akkor nincs szex? Mikor fél8-ra érsz haza akkor elvileg ő nem éjszakás műszakban van, otthon van már akkor miért nem lehet semmi, együtt alusztok nem? Közös zuhany pl. ? Olyan nincs, hogy nincs arra idő, olyan van, hogy nem akarja valaki és kifogásokat keres.
2017. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de te egy rabszolga vagy otthon, mint ahogy egyes férfiak elvárják, hogy a nő mosson főzzön takarítson, szüljön gyereket és nevelje fel, de ő szinte semmit meg nem tesz azért, hogy a kapcsolat jól működjön, és még ráadásul ők vannak azon felháborodva, ha a feneküket fel kéne emelnie néha.


Kérdés: gondolom ezek a problémák nem mostani keletűek, tehát még szülésed előtt se nagyon segített neked.

Akkor mégis mit vártál? hogy majd szülsz neki és meg fog változni?


Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol!


Beszéljétek meg, mert te nem egy cseléd vagy, segítsen ő is, hisz együtt laktok, neki is vannak kötelezettségei ezzel kapcsolatban!

2017. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!