Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy nem támogat?

Figyelt kérdés

Kisgyerek mellett elkezdtemm egy főiskolát. Nyelvvizsgám még gimi óta van. Sajnos nem megy olyan könnyen az iskola, van sok tárgyam ami elmaradt, de szépen lassan pótolgatom. NEM a párom fizeti a sulit, hanem anyum mert szertette volna ha tanulok, neki nem baj a csúszásom.

A párom egyáltalán nem áll mellettem, minden nap veszekszik, hogy hagyjam abba, mert hülye vagyok hozzá, inkább menjek fodrásznak vagy kozmetikusnak, itt városon azokból kell sok.

Szerintetek jogos, hogy nem támogat? Abban igaza van, hogy nem megy jól, de ha nehezen is de meg akarom csinálni.



2017. jan. 10. 12:32
1 2 3
 1/21 Snorri válasza:
90%
Ne a sulit hagyd ott, hanem a párod. Majd meglátod, a suli is jobban fog menni, ha nem ilyen negatív a légkör.
2017. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Tény, hogy én is ismerek sok olyat, akinek nem ment, de erőltették, aztán végül otthagyta. De ha te szeretnéd ezt csinálni, akkor ne add fel. De azért én a párodat is megértem.
2017. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 longlife válasza:
42%
A párod a kisgyerek apja?
2017. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Milyen fantasutikus és támogató kapcsolat lehet.. Döbbenet, milyen emberekkel képesek egyesek családot alapítani.

Ha szeretnéd befejezni a sulit, akkor fejezd be, ne hagyd, hogy a drága gyöngyszem párod s-ggfejkedése miatt ússzon el a jövőd és a lehetőséged arra, hogy olyan munkád legyen, amit szeretnél. Ő meg csak puffogjon, az ilyen ember szarjon sünt, komolyan.

2017. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem annak alapnak kéne lennie, hogy támogatjuk a párunkat abban, amit szeretne elérni.

Ő a tanulásban nem támogat vagy csak konkrétan ezzel az iskolával van gondja?

Olyat tanulsz, aminek van valami értelme?

2017. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez egyáltalán nem normális.

Persze a párod jobban rálát a dologra, de ez a hangnem amit megenged magának,hogy hülye vagy egyáltalán nem normális.

Egyébként szerintem jó ötlet,hogy tanulsz.Most persze sok év, de ha végzel utána még jó pár évtizedig dolgozhatsz..Nem mindegy,hogy szellemi munkát végzel dupla annyi fizuért,mint amennyit adnának fizikai melóért.. Most még fiatalon ok, de 50 fölött az ember már egyre nehezebben bírja a fizikai melót és emiatt kevésbé alkalmazzák őket...

Mindenképp tanulj. Próbálj minél hatékonyabb lenni és megcsinálni az összes tárgyat a félévben.

A párodon meg gondolkozz el.Nekem nem férne bele,hogy lehülyézzen és inkább elküljön fodrásznak..

Engem pl támogatott a párom egyetem alatt(lelkileg) és mindig megdícsért ha sikerült valamilyen tárgyam. Ha nem sikerült valami,akkor meg próbált erőt önteni belém,hogy legközelebb sikerülni fog,meg tudom csinálni stb..

2017. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
ha már most se megy túl jól mire fogsz vele menni késöbb
2017. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Az egy dolog, hogy nem támogatja őt, de jogosan is, ha saját maga megmondja, hogy nem megy neki. Én szeretem a páromat, egyáltalán nem hülye, de ha nekem azzal jönne, hogy ő orvosira akar járni, akkor megbeszélném vele, hogy ez nem egy jó ötlet, mert képtelen lenne rá. Bármi másban támogatom, de azért ne bíztassunk már egy aranyhalat, hogy ha sokat dolgozik, akkor megtanulhat fára mászni.
2017. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Uccsóval egyetértek! :)
2017. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell fizetnie anyukádnak az iskolát?

Ez a második diplomád lesz?

2017. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!