Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mindegy, hogy ételt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mindegy, hogy ételt rendelek vagy én főzök a páromnak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Mert amit te főzöl, abban benne van a "lelked", amit meg rendelsz, abba nincs.
2017. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert ha csinálod, akkor több, mint egy kaja. Abban benne van az, hogy neki, és csak neki akartál valamit csinálni, dolgoztál vele, és ez értékelendő. Nem kell nagy dologra gondolni, én volt hogy csináltam egy sajtos csirkemellet, sütéssel volt 35 perc, de a lányt látni kellett volna, hogy milyen jól esett neki, és ha nekem főztek nekem is ugyanolyan jól esett. Tényleg nem kell mesterszakács által készített különlegesség, jó valami sima kaja is, de szívből jöjjön és finom lesz. 23/F
2017. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet minden nap szívből főzni,ha kötelező.
2017. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Én utálok főzni, tegnap kivételesen csináltam vacsorát, de ha minden nap én főznék, fix, hogy minden lenne benne, csak a lelkem nem. Így pont jó, hogy 2-3 hetente egyszer én főzöm a vacsorát, mert olyankor valószínű, hogy tényleg szívesen csináltam :D

De a páromnak szerencsére ezzel semmi baja, ő szeret főzni, ha meg nincs kedve neki se, akkor rendelünk, senki nem csinál ebből semmiféle problémát.

2017. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ. Ha mindennapos "létfenntartó" étkezésről van szó, akkor teljesen tök mindegy...

Ha meglepi vagy alkalom, akkor jól esik, ha a másik készül, tervez, próbálkozik. Időt fordít rá, higy a kedvedre tegyen. Kedves tőle. Persze csak ha nem teljesen reménytelen eset a konyhában... :D Mondjuk én valami különleges rendelt kajának nagyon örülnék ilyen esetben. A barátom csak alapdolgokat tud a konyhában, inkább a kezem alá szokott dolgozni, ha rendel valamit, amit igazán szeretek és szépen feltálalja, az szuper! Másik oldalról amúgy én nagyon szeretek neki főzni, különlegesebb kajákat is, baromi jó érzés, amikor látod, hogy mennyire ízlik neki, amit csináltál.

27/N

2017. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj, csak rendelni hosszú távon drágább és nem tudod ellenőrizni az összetevőket. Hogy friss volt e minden hozzávaló stb.
2017. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl azért nem mindegy, mert a házi koszt valahogy mindig gyengébbre sikerül.
2017. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A konyha rendkívül sok időt elvesz az életből, de van, aki nem eszi meg a különböző kiszállított ételt.

A párom rendkívül jól főz, és ezt mindig mondom is neki, dícsérem minden alkalommal. Kicsi a konyhánk, ketten nem férünk el, így én csak kisebb munkákat vállalok, vagy olyat, amit nem szeret annyira.

A munkahelyemre gyakran rendelek ebédet, ez nem okoz problémát, bár a gyerekünknek ő akkor is készít valamit.

Tehát szerintem minél hosszabb az együttlét, annál inkább mindegy lesz.

2017. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert az ilyen üzemi konyhákon készült futószallag költségoptimalizált táp olyan is. Olcsó lejárt anyagokból koszlott helyen, kétes emberekkel összehányt ízfokozóval turbózott tartósítóval telenyomott ,szépen becsomagolt eggyenabrak. Neem és nem Lacibácsi készíti saját kezüleg :D

Nem veszi fel a versenyt egy olyan étellel ami tudod miből van és hogyan készült.

2017. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
nekem mindegy kb. én nem főzök minden nap, nem akarom a fél napomat azzal tölteni, hogy elmegyek bevásárolni, előkészítem a kaját, várom hogy kész legyem, közben nem mehetek sehova, mert figyelnem kell hogy nem ég oda stb. éppen ezért a barátnőmtől se várom el, hogy állandóan főzzön nekem. persze ha ebben lelné örömét és imádna mindig főzni nekem, az jó lenne, de ezt irreálisnak tartom. :D
2017. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!