Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik férfi, amiatt szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi, amiatt szakít egy nővel, mert túl sokat kell dolgoznia, az valódi indok, vagy más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, aki hasonló helyzetben volt, kérlek a nemeteket és korotokat is írjátok le. Okoskodó trollok kíméljenek! Köszi!
2017. jan. 10. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, ha igaz is az indok, akkor is elmondható, hogy nincsenek meg a megfelelő érzelmek, nincs szerelem, mert meglennének/meglenne, akkor nem szakítana ilyen pitiáner indokkal.
2017. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom ugyanezért hagyott el,keveset találkoztunk,de én mindig hazavártam masszíroztam, segítettem amiben tudtam (közös albérletben éltünk). Ez 4 év után történt meg, ugyanezzel az indokkal dobott el magától,mint utólag kiderült,más kellett neki. 25/N
2017. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezért szakított velem a párom. Én próbáltam türelmes lenni, elfogadtam h ritkán találkozunk és nem is idegesítettem őt sem emiatt. Aztán kiderült, h nem ez volt az oka, hanem folyamatosan csajozott a hátam mögött. 27/N
2017. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu indok.
2017. jan. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálam is!

Együtt éltünk, én tervezgettem a közös jövönket, ö a munkájából adódoan sokat nem volt itthon..a végén kiderült,hogy nem a munka, hanem egy másik nő van a képben.:(

2017. jan. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem ezért dobtak, a srác valóban sokat dolgozott, plusz egyetemte járt. Egyik este írta, hogy beteg lesz, átmentem meglepni és egyedül tévézett popcornnal a kanapén. Igazából csak kiégett és magányra vágyott, minőségi időre egyedül, nem volt kedve beszélgetni velem, mert nem volt szerelmes csak szeretett. Ezt jóideig húzta, aznap derült ki.


Miután lediplomázott és sikeres lett megkeresett újra, de akinek nem voltam elég jó a sz.r helyzetben, annak sosem leszek elég jó. Ez a jóban rosszban dolog nem csak a házasságra igaz szerintem, hanem egy kapcsolat próbája.


Egyébként azért is ejtettek, mert csak bolti eladó otthonlakó voltam 19 évesen. A srác megkeresett mikor lakást kaptam, elköltöztem, és diplomáztam. Ha a másik van sz.rban akkor is ki kell tartani.

2017. jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Egész biztos, hogy hazugság, ez csak egy hülye kifogás, mivel a valódi okot nincs gerince a szemedbe mondani.
2017. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Én részben ezért szakítottam a párommal mert kapott egy új állás és 360 fokos fordulatot vett. Hiába éltünk együtt a közös lakásunkban mindig bent maradt este 10ig, volt hogy haza sem jött. Mikor megemlítettem hogy miért kell ennyit dolgoznia kb. lebaszott, hogy mit képzelek magamról. Szakítottunk. Kb azt várta mikir dobom ki mert már rég mással enyelgett a cégnél. 7 év után ezt kapja az ember.

Maga az az ok hogy sokat dolgozik sztem nem alapozza meg azt, hogy szakits veke. A jelenlegi párom is rengeteget dolgozik és nem bánom mert mindig szakít időt rám, szeret és ezen a sok munka sem változtat. A lényeg hogy tudjátok ezt kezelni. Sok sikert! 27N

2017. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

kamu indok, igen.


Márcsak azért is, mert én pont a férfi vagyok, aki így csalta a feleségét, munka ürüggyel. Mentségemre, hogy elváltam és azóta is a barátnővel vagyok.

2017. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, azt még hozzátenném, hogy a lánnyal akivel megcsalt és még mindig együtt vannak, sokkal több időt tölt együtt. Sülve-főve együtt vannak, míg velem 1-2 hetente találkozott csak a heti 6 nap munkára hivatkozva. Tehát ha akarja megoldja....
2017. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!