Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehetne kideríteni, hogy a srác rosszat akar?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogyan lehetne kideríteni azt, hogy a szexben rosszat akar nekem? Mert ő azt írja,hogy szűz még.És néha olyan dolgokat ír mintha tapasztalt lenne...

Vannak olyan kérdések ,amikből lehet következtetni,hogy tapasztalt??


2010. máj. 4. 22:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A felvilágosítás az más. azt tegye meg a szülő én azt mondom... De azért ,hogy ha van vkinek barátja biztos nem a szülőkkel fogom megbeszélni ,hogy milyen a szexuális életünk... ARra ott vannak a barátok.
2010. máj. 4. 23:02
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kérdés nem világos.Mi az,hogy a szexben rosszat akar???

A képlet egyszerű.Addig ne feküdj le vele,amíg nem bízol meg benne,a szerelmet már nem is merem említeni.Ha pedig ez megvan,akkor annyira fogsz vágyni rá,hogy nem lesz rossz.Egyébként az ágyban is lehet valamire nemet mondani,ami már neked nem izgató vagy neked már nem fér bele az elveidbe.

A tapasztaltsága pedig úgy is akkor fog kiderülni,ha arra kerül a sor.

2010. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
bocsi azert amit irok de minha maham ra ismertem volna :)) 21f (en ram meharagudott egy lany ezert mert fur kerdeseim voltak ) jah es egyaltalan nem vagyok tapsztalt meg egy csok sem volt meg .....(amit tudok azt a neten olvastam ;)) ) azt a lany pedig nagyon szeretem s ugy latszika megondolatlansagom miat el si veszitettem sajnos...... de azert nem art vigyazni sem mert nem mindeki olyan jo kis fiu mint en :P ... szerintem kerdez ra konkreytan hogy mit akar es miert tesz fell ilyen kerdeseket ;)
2010. máj. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak:Sajnálom,hogy így alakult, köszi a válaszod.:)

{ A lánytól nem tudsz bocsánatot kérni vagy megbeszélnivele a dolgokat??}

Úgy értettem,hogy mikor a szexről beszél túl sokat és olyan mintha tapasztalt lenne benne,vagy mintha csak azt akarná.

"Egyébként az ágyban is lehet valamire nemet mondani,ami már neked nem izgató vagy neked már nem fér bele az elveidbe. " - Ezzel tisztában vagyok.

2010. máj. 5. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!