Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem kicsit kialudt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kicsit kialudt a tűz a kapcsolatban. Hogyan lehetne felpezsdíteni? Mi változott meg bennem?

Figyelt kérdés

26 évesek vagyunk már 2,5 éve vagyunk egy pár és összeillünk szeretjük egymást. Picit viszont úgy érzem ellaposodtunk. Főleg én érzem magamban, hogy már nem pörgök annyit és jó lenne újra kicsit szenvedélyesebb lenni. A szex jó, szenvedélyes havonta egy alkalommal elmegyünk vacsorázni, ami inkább megszokás és meg is untuk, mert ezt minden hónapban csináljuk. Azt érzem, hogy olyanok vagyunk mintha 20 éve házasok lennénk. Tudom, hogy ebből úgy lehet kilépni, hogy változtatunk, ezért szeretnék tanácsot kérni. Párommal is beszéltünk erről, csináltunk is pár új dolgot, de azt a bizonyos tüzet még egy új film megnézése nem hozza vissza. De tényleg nagyon szeretem őt és ezért bármire hajlandó vagyok.

Bennem is magammal kapcsolatban megváltozott egy-két dolog, már nem érzem magam olyan szépnek és úgy érzem a párom is látja ezt. Talán ez is közrejátszhat a dologban.. mit javasoltok, miben változtassunk? Mi lenne a megoldás erre? Előre is köszönjük! :)



2017. jan. 11. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Először az önértékelésedet tedd rendbe...
2017. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Valószínű a kezdeti szerelem, vágyódás sosem jön vissza, de találtál egy olyan társat, akiben megbízhatsz, minden téren, és nagyon hiányozna, ha nem lenne.

Sokan csak a szerelmet hajkurásszák egész életükben, és emiatt képesek felborítani mindent.

Ilyenkor lépnének ők, de ők a legmagányosabbak.

Lehet, kis szünet kéne, barátokkal való foglalkozás, meg néha külföldi utazások, változatos élmények.

2017. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elmúlott az újdonság varázsa. Kicsit gondolj bele,hogy milyen jó,hogy van neked. Keressetek közös hobbit,néha egy kis utazgatás is jót tesz.
2017. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond ahogy látom, csak nincs érzelmi hullámvasút, meg a marék pillangó a gyomrodban. Ilyenkor szokták (szerintem tévesen) megszakítani a kapcsolatot merthogy "elmúlt a szerelem". A ti esetetekben is kb eről van szó, csak nem elmúlt, hanem szeretetté mélyült. Emiatt vagytok nyugodtak, vagy ahogy te mondod laposak. Ez nem probléma, hanem annak egyik jele, hogy a kapcsolatotok egy újabb szintre lépett. Nem kell izgulni, nincs ebben semmi rossz.
2017. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teszel magadért, az utána láncreakciószerűen hozza majd magával a többi változást, benned és benne is. Bár nem tudom mit értesz ezen, hogy nem látod magad szépnek, sok dolog lehet, nem biztos, hogy ő egyáltalán észreveszi....
2017. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha õ is nyitott rá hozzátokvissza a lelkesedést, játékosságot a kapcsolatba.:)

Apró üzenetek a cuccaiközé dugva, fényképek amiket régen csináltatok csak úgy elõrakva párnára,asztalra,könyvébe. Kedvenc édessége, étele csak úgy.

Nem kell mindig ugyanoda menni vacsorázni, fõzz meg othon, kertben,teraszon meg kivilágítva gyertyával,égõsorral ott az ital, csillagszóró.

Amikor úgyérzed van idõtök de nem csináltok semmit csak spontán, agyalás nélkül be a kocsiba, s majd kitaláljátok hova. Rendezvények,csak meginni egy teát a szomszéd városban, meglesni a balatont,tavakat, elmenni az elsõ randihelyszínetekre bármi.

Ha ügyesebb vagy elõre elpakolod kocsiba a strandcuccát vagy felhívod a legjobb barátját hogy hopp beugranátok, egy lovardát aminek van fedett kifutója, mégha drága is max visztek pár almát a paciknak.:) de feladatokat is végezhettek, megkeressen egy két könyved veled a könyvtárban amiben már várja egy kedves házikészitésû kupon, elrablod sportolni amit csak szerettek.

Legyenek új közös élmények, figyelmes apróságok amikkel fellendítitek a kapcsolatotokat.:)

2017. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!