Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is éreztetek így a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek így a barátotok exével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagyis ezt nem érzem,ez egy tény. A barátommal 3 hónapja leszünk együtt,előző barátnőjével 2 évig voltak egy a végére elég rossz kapcsolatban(rájöttek mennyire nem illenek össze,szerelem is elmúlt,szartak egymásra stb.).

Na de a lényeg,hogy az exe sokkal szebb nálam. Ezen még továb tudnék lépni,de beszéltem barátommal a lányról és szép lassan kihúztam belőle milyen szexuális élményeik voltak. És félek,hogy én sosem fogok tudni neki ilyeneket megadni.

Azt mondja már most jobban szeret,mint az exét valaha meg,hogy velem a kapcsolat "lelki" része fontosabb,de akkor is fiùból van. És ettől az érzéstől folyton olyan féltékeny vagyok,rettegek,hogy nem is szeret igazán és félek,nem tudom majd azt nyújtani neki,amit megszokott(semmi durva,de ez most nem lényeges) Tudom,gyerekes,de képtelen vagyok ezen tùltenni magam.

Más is érzett így? Nektek sikerült leszarni az exet?



2017. jan. 9. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottam amikor ezt éreztem, hogy az ex szebb nálam. Az igaz szerelmem mellett nem fogok ilyesmit érezni 😊
2017. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig úgy gondolom, hogy szebb nálam az ex, a barátom mégis velem van már lassan 2,5 éve és nagyon boldog, az exe mellett meg volt azt hiszem 8 hónapot és nem volt boldog. Nem minden a külső. Ez a lány, akiről én beszélek, cigizik, iszik, meg már annyi pasival volt, hogy két kezem nem elég hozzá, hogy megszámoljam. Nem elég a külső, ha valakinek ilyen a személyisége. Próbálj túllépni rajta, és a szexuális dolgokról ne kérdezgesd, mert miközben együtt vagytok, azon fog járni az agyad, hogy te elég jó vagy-e. Nem tudom szűz vagy-e még, de ha két ember szereti egymást, akkor az nem arról szól, hogy ki mennyire néz ki jól ruha nélkül, hanem az is a szerelmetekről szól. És amúgy a lelki része tényleg fontosabb, nálunk most úgy alakult hogy kb. másfél hónapja nem tudtunk együtt lenni úgy, mert vagy ő volt beteg vagy én, de a kapcsolatunknak meg se kottyant, most képzeld el, hogy egy kapcsolatban ahol a szex tartja össze a két embert ennyi idő alatt mennyit veszekednének. Szóval ne gondolj az exre, tudom hogy nehéz, de ha a barátod már most érzi azt nálad, amit eddig soha, akkor ne engedd, hogy ilyen gondolatok ártsanak a kapcsolatodnak :)
2017. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt sem értem, hogy miért kellett belőle kihúzni ezeket a dolgokat ha eleve emészt a féltékenység. Magadban kell lerendezned a dolgot, gondolj arra, hogy nyilván együtt lennének mindig ha tökéletes lett volna a harmónia közöttük.
2017. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ferjem egyik exe tok ronda a masik meg nem ronda de eleg nagy bunko. Szoval nem erzem ezt a problemat. Meg azt se hogy miert foglalkozol ezzel. A szepseg nem minden.
2017. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az én párom exei általában elég randák voltak, egy kivétellel, bár az meg hasonlít is hozzám. :D

A szex miatt sem aggódtam, pedig nekem ilyen téren ő volt az első ebben, de már akkor sem igen hitte el, mert jól ment, és mondta, hogy jobb velem, mint bármelyikkel. (


Amúgy meg fogadj meg egy tanácsot, és ne ess abba a hibába, hogy kérdezel valami intimet a pasidtól, ő őszinte veled, és elmondja. Erre te ezen fogsz kattogni és esetleg még vitánál is felhozod legközelebb... Jogos a kérdés, hogy akkor minek kérdezted?

Nyilván butaság amit leírtál, és felesleges ilyen hülyeségeken agyalnod, úgyhogy tegyél magadnak egy szívességet és ne kombinálj rajta semmit.

A pároddal foglalkozz és ne az exeivel.

25N

2017. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy nálad sokkal szebb lánnyal is szakított, mert nem működik a dolog. Ezek szerint nem csak azért van veled, mert jól nézel ki ahnem mert szeret. Ezen nincs mit kattogni...
2017. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igazatok van!:)
2017. jan. 9. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!