Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnők! Ti mennyire tolerálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők! Ti mennyire toleráljátok ezt egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátom lánybarátjáról van szó. Napi szinten beszélnek egymással, mindent elmondanak egymásnak, a bárátomnak külsőre is bejön a csaj. A csaj előző barátja szintén neheztelt a szoros kapcsolatukra. Nálunk is volt már ebből vita, de általában mindig megkapom utána hogy miért pattogok ezen. De amikor meg élőben összefutunk vele, maximum csak köszönni mernek egymásnak. Mennyire hétköznapi ez a barátság? Eddig egyik előző barátom sem tartott ennyire szoros kapcsolatot egy másik lánnyal. Nekem a személyes véleményem a lányról az, hogy egy szűzk.rv@, mert mindenkinek illegeti meg kelletti magát úgy hogy közben van barátja is.

2017. jan. 9. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Barátomnak is egy lány volt a legjobb barátja. Nekem eleinte nem volt vele bajom, aztán észrevettem, hogy a csaj valamiért nem bír engem, pedig nem tettem ellene semmit, de aztán kiderültek/történtek olyan dolgok, amik szerintem nem tolerálhatók egy komoly kapcsolatban. Pl. már egy éve voltunk együtt amikor mondtam a barátomnak, hogy oké, hogy lakótársak, de azért nem kéne egy ágyban aludni, még ha alig van hely, akkor is... Mert az úgy durva volt, hogy hétköznap a csajjal, hétvégén meg velem alszik. Amúgy én azt mondom, hogy rendben, legyenek lány barátai, de miután barátnője van a srácnak, azokat a barátságokat ne ápolja ugyanúgy... mármint beszélgessenek meg nem kell megszakítani a kapcsolatot, de a párkapcsolati problémákat ne mondja már el egy csajnak, mert ő lány szemmel nézi, és a lányok sok mindent máshogy látnak, és telebeszélik a fiú fejét. Ilyen haveri szinten megmaradhat a barátság, de a minden napi, mindent elmond beszélgetést hanyagolni kell. Ha gondolod írj üzenetet, sok tapasztalatom van ezzel kapcsolatban.
2017. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekűlj ha nem akarod hogy megszakadjon a szived. Sok pasi úgy gondolja hogy semmi baj nincs ezzel. Igen semmi baj nincs ezzel ha nem beszélget vele minden nap és nem találkozgatnak csak ha te is ott vagy. De a történetedből az jött le hogy mindennap beszélgetnek ugy hogy te nem vagy jelen. Tedd fel hát a kérdést magadnak mit tudsz tenni?Ha nagyon zavar kérd meg hogy fejezze be és szakítsa meg a kapcsolatot vele. Ha első szavadra megteszi akkor eléggé fontos vagy neki ahoz hogy tervezhess vele. De ha nemm akkor úgy fogsz mellete élni hogy napi rendszerességgel arra gondolsz majd hogy a párodnak ő fontosabb mint te. Ez a két utat van. Nem normális amit csinál mert kivül állóként úgy tűnik mintha ezt a másik nőt védené és ez nem tesz neked jót se a kapcsolatnak. Döntsd el hogy első vagy második szeretnél lenni ebben a kapcsolatban.

Tapasztalatból mondom hogy itt már baj van. És nem ez nem nórmális cselekedet.

2017. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is ffi a legjobb baratom. Sem az en ferjemet sem az o feleseget nem zavarja. Sot a felesege a legjobb baratnom.


De teny hogy neha fura mert annyira egy hullamhosszon vagyunk a baratommal hogy siman van hogy megfogjuk egymas kezet ha nevetunk vagy megoleljuk egymast csak ugy.


Szoval megertem ha valakit nagyon zavar. De a baraton felesege kifejezetten szokta szeretni mikor melle allok valamiben es jol kiosztom a baratomat 😁

2017. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fordítva lenne, és a barátotok kiakadna ezen, akkor megértenétek?
2017. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén: Mondom ezt úgy, hogy voltam a fordított helyzetben( barát, plusz külsőre be is jött - én neki, de igazából kölcsönös, viszont én sose mondtam meg semmi), hogy megértem, ha valamelyik párja kiakad rá. Ugyanis én is féltékeny lennék ilyenkor a helyében. Még úgy is, hogy soha nem történt semmi olyan.


Az a baj, hogy ha valakivel egy hullámhosszon vagy, és ráadásul még be is jön, akkor az igen könnyen átcsaphat másfajta érzelemmé egy idő után... Szóval igen, érthető, hogy ez nem tetszik.

2017. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi-nő barátság nincsen! A nagyon egy hullámhosszon levő emberek között mindig ott a parázs, amit minden egyes társalgás során piszkavassal szurkálnak...
2017. jan. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is feltűnt a parazs, amikor a baratom beszel a csajrol. Annyira egy hullamhosszon vannak hogy neha engem meg a csaj ferjet is kibeszeltek egymassal, es a baratom mar almodott is vele, es ezt el is dicsedte neki. Es a csaj elozo baratja ugy gondolja hogy a baratom miatt hagyta el. Akkor nem csak nekem sok es pofatlan a tobbiekkel szemben ez a magasztos fiu lany baratsag.
2017. jan. 10. 07:59
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem szeretem, ha más lányok túl barátkozósak a pasimmal. Nyilván függ attól, mióta és mennyire ismerik egymást, ha nem érzem fenyegetőnek a csaj jelenlétét, akkor felőlem cseverésszenek. De ha igen, akkor megmondanám a pasimnak, hogy nem örülök neki. Az én pasim normális, ha megmondom neki, hogy drágám, ez meg ez nekem rosszul esik, és nem örülök neki, értékelném, ha ritkábban csinálnád, vagy mértékkel, vagy jobban tekintettel lennél rám, akkor a pasim meg is teszi, mert nem egy s-ggfej. Nem az, hogy nekem esik, hogy mit hisztériázok lol. Felfogja, hogy ha valami nem esik jól, akkor nem csinálja. Én se csinálok direkt olyan dolgokat, amikről tudom, hogy nem örül neki.
2017. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

86%-os vagyok

"neha engem meg a csaj ferjet is kibeszeltek egymassal, es a baratom mar almodott is vele, es ezt el is dicsedte neki. Es a csaj elozo baratja ugy gondolja hogy a baratom miatt hagyta el."


Mióta is tart ez a barátság? ÉS ti mióta vagytok együtt?

A csajnak akkor azóta volt egy szakítása, és most férje van.


Egyébként ott, ahol a vonzalom fel-feltűnik, az már nem egészen (csak) barátság. A barátságban nincs szexualitás.

2017. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló! Azt hiszem hogy igazad van, én is úgy érzem hogy a lanybarátját védelmezi, mindig ő lesz az első számú nála, és nagyon félti is tőlem a "barátságukat". Vele jol erzi magát, bulizni is akkor megy ha ő is megy, + tetszik is neki. A lánybarátjának a férjét meg egyenesen nem kedveli a párom..
2017. jan. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!