Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férfinak visszaadni az önbizalmat vagy felébreszteni benne a hitet önmagában? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom egy nagyon kedves, intelligens férfi. Sajnos többször a nem megfelelő nővel jött össze. Megcsalás, beszólások, stb. A legdurvább, hogy az egyik nő azt mondta neki, hogy undorító és sz@r vele, mert olyan hamar elmegy. Volt hogy sírni tudtam volna és csak átöleltem, amikor ezekről mesélt. :(

Nekem tökéletes vele a szex! Mindig mondom neki, hogy mennyire kívánom, élvezem vele a dolgot, de leállít, hogy biztos nem így van. Sajnos ezek a rossz élmények hatással vannak a libidojara. Alig akar szexelni én meg állandóan csinálnám... :(


2017. jan. 11. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Remélem megbecsül téged a párod! bár sajnos nem jó úton jár!

ezzel csak azt éri el, hogy el fogsz hidegülni tőle.

Valahogy értesd meg vele, hogy egy férfi nem hisztizik, meg magába fordul, hanem összeszedi magát, és támogat Téged mindenben, és mindenhol!

Ne zsarold!!!! (pl. hogy elhagyod ha nem dug meg rendesen, meg ilyenek)

Csak hitesd el vele, hogy FÉRFIRA van szükséged, akarod, kívánod őt, és csakis ŐT!

Ha sokáig nincs változás, és többszöri átbeszélésre sem változik, sajnos el kell gondolkozz azon, hogy ha már most ilyen, mi lesz később..? Így kvázi azon is, hogy tervezhető-e vele a jövő? mert aki mindig csak magát sajnáltatja, annak sosem leszel Te az első, sem a család.

2017. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Alig akar szexelni én meg állandóan csinálnám... :("

Én azt látom hogy te meg csak megfojtanád.

2017. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Alig akar szexelni"


Lehet épp ez volt a baja a korábbi csajainak is...

2017. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

"Valahogy értesd meg vele, hogy egy férfi nem hisztizik, meg magába fordul, hanem összeszedi magát, és támogat Téged mindenben, és mindenhol! "


Húú, b+.

Tehát a férfinak nem lehetnek problémai, mert ő a FÉRFi, és mint ilyen, ne szenvedjen, hiszen akkor még esetleg nem tudná támogatni mindenben és mindenhol a NŐT.


És ezt így benyomni olyankor, mikor egy pasi szorul tamogatàsra, hát b+, hadd gratuláljak, a híres-neves női érzelmi intelligencia és empátia ismét megmutatta magát.

És ez a válasz lett csurig felpontozva...

2017. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4

Légyszi ne általánosíts, én is nő vagyok, de felháborítónak találom azt a "férfinak nem lehetnek problémái" hozzáállást.... Az én vállamon már sírt a barátom, és nem látom ettől kevésbé férfinak, sőt, közelebb kerültünk egymáshoz, és még jobban szeretem.


Kérdező, lényegében bármit csinálj, csak azt ne, amit az #1 tanácsolt.

Most őszintén, szerinted hogy érezné magát? Gondolom nem volt könnyű téma ez neki, de beszélt róla, bízik benned, megnyílt neked, nehogy pofánvágd azzal, hogy így nem elég férfias... Úgy soha az életben nem fogja összeszedni magát.

Adj neki időt, ez a legfontosabb, és ne éreztesd vele, hogy sürgeted, legyél vele türelmes.

2017. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy, miből gondoljátok, hogy az egyes nő? Simán lehet férfi is. Vagy nem? :)

2017. jan. 12. 06:18
 7/14 anonim ***** válasza:

1 es vagyok.

és igen, 26 éves srác vagyok.

mindenkinek lehet gáz napja, nekem is volt, főleg az elmúlt pár hétben.

De egy kapcsolatban szerintem nem az a módi, hogy a férfi sírdogál, a nő pedig önti belé a lelket a végtelenségig. és mint írja a kérdező, ez nem az első eset!!! hanem kvázi állandósult.

Aki ilyen gyenge férfi lelkileg, az nem érett egy kapcsolatra. Én ezt vallom. Először szedje össze magát lelkileg egyedül, döntse el mit akar az élettől.

Én most ez utóbbiba vagyok. Szivacsként gyűjtöm magam körül az olyan embereket akikbe kapaszkodhatok, akik segíthetnek...más kérdés hogy ez valóban tényleges megoldás-e.

Szóval: bárkinek lehet rossz napja, de ez nehogy azt mond b+ hogy normális, hogy a nő ápolgatja szegény férfi lelkét, hogy jaj mit kapott az élettől..és csúnya szóval úgy tuszkolja magába a péniszét szánalomból...

2017. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Az érzelmi intelligenciád 0 felé konvergál... Igenis egy pasinak is lehet tartós lelki problémája.

A kérdezőnek el kell döntenie, hogy van-e türelme segíteni a párjának. Elképzelhető, hogy nincs, és ettől még nem lesz rossz ember.

De ha számon kéri rajta a dolgokat, olyan stílusban, mint ahogy te írtad, az már nem picit szemét dolog.

2017. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pontozz le érdekel is engem.. ez is olyan h csak azt veszi be ami neki tetszik.. Igy tökmindegy mit ír az ember
2017. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 Férfiként egyetértek előttem válaszolókkal nincs érzelmi intelligenciád. Ezt az ósdi buta felfogást, hogy férfi nem sírhat nem mutathatja ki érzéseit kukázni kéne. Kikell mutatni és beszélni kell az érzéseinkről. Szerinted jobb magunkba tartani és megjátszani a macsót? Ettől férfiasabb leszel? Ha magadban tartogatod azt a sok negatív érzést annak egyszer nagyon rossz vége lesz.
2017. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!