Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem aludt ki teljesen, de mégis, hogy lehetne egy kapcsolatot ismét "felébreszteni"?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozik, alig van szabadideje, amit be kell osztani család, barátok és köztem is. Ha mégis van, akkor elmegyünk moziba, vagy csak itthon vagyunk. De mostanában mégis egyre kevesebb az együtt töltött idő. Vasárnap lenne szabadideje, és csak ketten lennénk itthon. Hogy tudnám meglepni a párom (20)? És sajnos a munka elkedvteleníti mindentől. Szeret engem és én is őt, de a kevés idő őrjítő! Gyors válaszokat szeretnék.
2014. júl. 28. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
20 évesen? Itt tartotok? Mégis minek? Mi lesz veletek 20 év múlva? Hagyd a fenébe, tapasztalatból mondom. Már az árulkodó jel, hogy te kérdezgetsz ilyeneket, holott elvileg a férfi udvarol.
2014. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő is próbálkozik, csak ő nem hisz az ilyen válaszokban. Én meg csak ötleteket kértem.
2014. júl. 28. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!