Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Miért van az, hogy alig szexelünk a párommal?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, huszonévesek vagyunk. Múlthéten egyszer se találkoztunk, én nem értem rá, a héten meg már 2x aludtunk együtt és mindig hamar elaludtunk. Érzem, érezteti hogy nagyon szeret, csak ezt nem értem. Ha mondjuk nyaralunk akkor meg többször akarja. Az átlag amúgy nálunk mindig is heti 1, max 2 volt. Erőltetni nem akarom. De azért fura Nem?
2017. jan. 11. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha lefáradtok napközben nem biztos hogy annyira akarja... . mindenkinek más a libidószintje
2017. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ő nagyon könnyen elfárad, munkanapokon beesik az ágyba és alszik kb, filmen, mindenen.. de akkor is fura, hogy egy teljes hét nem találkozás után egy pasinak nem a szex az első..
2017. jan. 11. 17:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A sztereotípiák a furák drága...a sztereotípiák!
2017. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján még nem esnék kétségbe. Lehet, hogy csak fárasztó hete volt, ha olyan gyorsan elaludt.


A motivációját amúgy te is tudod fokozni, női praktikák, szexi fehérneműk, kicsit kihívóbb viselkedés, ha neked ez kényelmes. Vagy kérdezd meg, mire vágyik, mit csinálna szívesen veled az ágyban, vagy mit szeretne te mit csinálj neki! Teljesen normális erről beszélgetni, ne feszengj! ;)

2017. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát azért nem sztereotípia, de ha szeretek, és kívánok egy nőt, és nem láttam több, mint egy hete, akkor azért valamit biztos csinálnék. Annyira nem lehet fáradt valaki, hogy ilyenkor ne pörögjön be normál esetben. Mondjuk a heti 1 amúgy is elég kevés, amúgy neked az elég, vagy többre vágynál hétköznap is?
2017. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nincs gond (az erről való) beszélgetéseel (se), csak most nem én akarok kezdeményezni, hanem tőle várnám..
2017. jan. 11. 17:41
 7/17 A kérdező kommentje:
néha többre vágynék, néha nem, tök változó
2017. jan. 11. 17:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Kezd el lepippantani és megjön közbe a kedve máshoz is.
2017. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy egyszerűen csak unja. A férfiaknak kell a változatosság. Ha egy új nő kínálná fel neki magát, gondolom egyből ráugrana.
2017. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Próbáld felcsigázni a párodat. Vegyél új szexi fehérneműt, küldj neki képet stb.

Nálunk ezek mindig bejöttek. Igaz a páromat nem kellett győzködni, de ezzel mindig jobban felcsigáztam és alig várta hazajöjjön a munkából.


De tény, hogy van amikor nagyon letudja fárasztani a munka az embert amikor csak punyadni van kedve.

2017. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!