Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírnátok ezt így?

Figyelt kérdés

A párom rengeteget dolgozik, ami persze részben becsülendő, másrészt viszont elkeserítő. Fél éve van a munkahelyén, szépen lassan tolták a mély vízbe. Most már annyi melója van, hogy ki sem látszik belőle.

Eszem ágában sincs vele szakítani, de hihetetlen, hogy egy estét nem tudunk eltölteni kettesben, mert az utolsó pillanatban mindig közbejön valami.

Itthonról dolgozik, 5 után, de nyilván a munkájára figyel, nem rám... 8-9-ig tolja, de olyan is van, hogy azt sem veszem észre, hogy befeküdt mellém az ágyba. Normális élet ez? Mérnök diplomával még azt sem mondanám, hogy olyan jól megfizetnék, ami megéri ezt az életformát.

Én is mérnök vagyok, nekem is sok a munkám és sokszor túlórázom is (szintén fizetetlenül), de ez már azért túlzás.

Ő szereti a helyét, nem akar váltani és mindig ígérget, hogy "majd ha ez lecsengett, jobb lesz". De nem lesz jobb, sőt....


Meddig lehet ezt bírni?



2017. jan. 12. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Tipikus eset.
2017. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!