Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar fizetni a párom?

Figyelt kérdés

Ha meghívom valamire fel sem ajánlja, hogy fizet, nemhogy ideadná. Ha ő talál ki programot, akkor elkéri a felét tőlem,ami nem gond, csak visszafelé ezt nem így csinálom. Én diák vagyok, ő már dolgozik. A védekezés árába sem száll be csak nagyon ritkán. Hogyan lehet ezt sértődés nélkül közölni? Régebben kihasználták a nők azt tudom, de miattuk miért rajtam akar törleszteni?

20/N



2017. jan. 12. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

őszinte, nyílt és egyenes kommunikáció az egész


ha meg neki nem tetszik? sz..rd le, találsz majd egy másik értelmesebb srácot, aki nem ennyire fukar és anyagias

2017. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha TE hívod meg valamire, akkor miért Ő fizessen? Ez a meghívás lenyege, hogy nem a meghivott fel fizet.
2017. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha te hívod meg akkor te fizeted nem ő.Sőt fel sem ajánlhatja hogy fizet ha te hívsz....

Ő meg bátran elkéri a felét és nem tudod visszautasítani...A te hibád.Szólj ha valami nem tetszik...

2017. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Birom azilyet,amkor valaki egy-két nőnek mindent megvesz,jól lehúzzák,aztán meg jön egy normális nő,azon meg behajt mindent,amit az előzőeknek adott.

Keress egy nem skótot.

2017. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kihasználás kategória a részéről. Miért hagyod? Egyszerűen mond meg neki. Ha értelmes ember akkor megérti, ha nem, és játssza a sértettet akkor meg nem vagytok egymáshoz valók.


Felnőtt emberek vagytok, miért nem kommunikáltok egymással?

2017. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
" Hogyan lehet ezt sértődés nélkül közölni?" Sehogy. Nyugodtan sértödj meg és küldd el a náthásba a smucigot!
2017. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Fordítva persze nem zavar senkit....
2017. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én úgy csinálnám, hogy felhoznám neki a témát és őszintén bevallanám hogy mi a helyzet. Megmondod hogy szeretnél valamiről beszélni vele, nem akarsz vitatkozni és sértődést sem szeretnél, de valami zavar és őszintén nyíltan szeretnéd megbeszélni. Megmondod, hogy nem várod el hogy ő fizessen mindent, de rosszul esik hogy ő mindig elkéri a felét, holott te sosem. Te csak diák vagy, nincs annyi pénzed, ebben nincs semmi szégyellnivaló, ezt ő is felfoghatná ép ésszel. A védekezést is mondd meg, hogy szeretnéd hogyha abba is beleszállna, mert nem olcsó mulatság. Ez egyáltalán nem kihasználás, csak legyetek egyenlő felek mindenben, így ebben is. Ha a régi kapcsolataival jön fel, akkor mondd meg neki hogy veled is tettek már rosszat az életedben, mégsem rajta akarod ezt "leverni".
2017. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De a kérdezöt nem hasznàlja ki senki sem.Ha valakit àtcsesznek az màr fél a àtveréstöl.Sokan csak kihasznàljàk,de nem azt jelenti hogy rajta törleszti,csak tart az újabb kihasznàlàstól. Engem folyton ki is hasznàltak tudom miben 18 N
2017. jan. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a párod talál ki programot, és elkéri tőled a pénz felét, akkor kérd el tőle te is. Ha van képe megkérdezni miért, akkor nyugodtan megmondhatod, hogy ugyanazért amiért ő is elkéri. Ha nem tudjátok megbeszélni, minek vagytok együtt? Milyen kapcsolat ez így?
2017. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!