Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Lányok miért mondják hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lányok miért mondják hogy minden pasi egyforma?

Figyelt kérdés
A lányok nem egyformák?
2010. máj. 5. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Azért, amiért a pasik azt mondják, hogy minden lány egyforma.
2010. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Akinek egyből elege lett, az már az összesre rámondja, hogy utálatos, csalfa disznó.
2010. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha minden pasi egyforma miért válogatnak annyit a lányok?
2010. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

hát van közös vonásuk

a sexszeretet, a nő imádat

minden másban eltérőek

2010. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

mert egy rugóra jár az agyuk..

általában..:)

2010. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ugyanaz a sablon mindegyik. Csomagolásban különböznek, és némelyikbe egy kicsivel több érzelem szorult.

De a váz ugyanabból a gyártósorból van. És a programozás is ugyanolyan szar...

Bocs, de éppen csalódtam. Ez van.

2010. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de nem mondom azt, hogy minden pasi egyforma:)

Sőt...ahh az én Szerelmemhez még csak hasonló sincs:D

Minden viccet félretéve...én úgy látom, hogy sokszor azért mondják, mert csalódnak/csalódtak egy férfiban és akkor így vezetik le...így próbálják "megnyugtatni" magukat, hogy nem ő fogott ki rosszat, mert minden hapsi egyforma...:D

De szerintem ez a hapsikra is elmondható..., mármint ha ők csalódnak...ők is úgy állítják be, hogy minden nő egyforma...minden nő a pénzre hajt, minden nő kurv@ stb...pedig nem így van...

Attól, hogy valakiben csalódunk, nem kéne másokat büntetni, és egy kalap alá venni mindenkit egy valaki miatt...

19L

2010. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Általában több, minimum két csalódás után mondják ezt az emberek. Az a tapasztalatom viszont, hogy miután több kapcsolat is megromlott, fel kellene tenni a kérdést, hogy biztosan csak velük van a gond? Nem lehet, hogy valamit én csinálok rosszul és azért járok így?


ffi/26

2010. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

Á nem. Csak az a hatalmas élettapasztalat mondatja velem, kemény huszonévesen... Na jó viccet félretéve:

Nem kell ahhoz sokat csalódni. Elég egyszer is. És elég, ha csak egy kicsit is kinyitja a szemét az ember, és egy kicsit foglalkozik globálisan a kérdéssel. Pszichológiával, emberekkel, problémákkal. Aztán rájön, hogy tényleg szinte ugyanúgy gondolkozik mindegyik. Ugyanazok a problémák, ugyanazok a hibák sorra... Elég csak ezt az oldalt nézni, ha nem akarunk messzire menni.

De nőkre is ugyanez rámondható. Lényegében! mindenki ugyanolyan, csak a neveltetés és az élet visz minket arra, hogy másnak gondoljuk magunkat. Mindenki az "EGYÉN" akar lenni, és nem hiszi el, hogy ugyanolyan, mint a többi...

2010. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azok a nők hajtogatják, akik egy férfihoz sem tudnak alkalmazkodni. Könnyebb egy kalap alá venni minden férfit, és akkor mentesülnek az alkalmazkodás "megalázó és lealacsonyító terhe" alól. Azok a férfiak pedig, akik a nőkről állítják ezt, ugyan ilyen szisztémába tartoznak. Elvárják, hogy hozzájuk alkalmazkodjon a nő, de ők a kisujjukat sem mozdítják, hogy megfeleljenek neki. Ez az egoista ember tipikus példája.
2010. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!