Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés
A barátom akivel 2 hónapja járok,de már 4 éve ismerem és nagyon jó barátom és azóta udvarlóm. Szóval a párkapcsoaltban nagyon rosszul viselkedik.Múlt héten egy nagyon gátlástalan dolgot tett,ezt le sem írom ide,nem megcsalás,de nagyon erős sértés volt.Akkor ott hagytam,de másnap telefonon beszélgettünk és mondtam neki,hogy találkozzunk beszéljük meg,hogy érdemes e folytatni a dolgot. Ő azt mondta,hogy nem képes elém állni a történtek után szégyelli magát,de velem akar maradni.Már egy hete nem láttam és ahogy látom nem is akar velem találkozni. Nem tudom mit csináljak mert borzasztóan fáj,nagyon kedvelem őt,de így csak szenvedést okoz nekem. Annyira szörnyű felfogni,hogy ennyi évig barátok voltunk azután ahogy összejöttünk már nem is érdeklem és így bánik velem.Miért ilyenek az emberek? Azért nem volt barátom évekig ,mert előtte is csalódtam,de most ez így megint..ráadásul nem is áll a szemem elé megmondani,hogy mi a rossz bennem,hogy miért van ez,nem bírom már.
2017. jan. 12. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az emberek gonoszak, hanem ő egy tirpák. 2 hónap még nem kapcsolat, szállj ki időben.
2017. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"mi a rossz bennem"


Benned semmi! Nagyon jó barátok voltatok, és ő azt hitte, lehet ebből akár több is. De csak nem jött az a szikra. Most meg már nehéz belőle kihátrálni, hiszen barátok voltatok, nem akar bántani, plusz könnyebb elsunnyogni, mint ezt felvállalni.


Nem gonosz, csak még éretlen. Te pedig nem vagy rossz, csak rosszul választottál. Nincs itt nagy baj. Sírd ki magad, vond le a tanulságot, és lépj tovább! Előtted az élet!

2017. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Húha hát a tirpákságra nincs mit mondani, aki olyan az marad is.

De azt mi sem fogjuk tudni megmondani benned van e valami hiba vagy sincs.

Ja amúgy az emberek nagyon nagy része ilyen sajnos, már én is belefàradtam ebbe...

2017. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tegnap felhívott és azt mondta hiányzom neki találkozni akar velem.hát nagyon vicces egy hétig semmi főleg a történtek után.

köszönöm a válaszokat

2017. jan. 13. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondd, hogy most már te nem akarsz vele találkozni. Ne hagyd, hogy rángasson, azt hiszi úgy táncolsz, mint ahogy fütyül. Ő bántott meg, és erre ő nem akar találkozni, vicc.
2017. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

már este akart találkozni,de mondtam,hogy nem.így abban maradtunk hogy egy másik alkalommal.

Szerintem is nevetséges az egész helyzet,ő bántott meg és semmit nem tett annak érdekében,hogy kiengeszteljen. Igazából ahogy telnek a napok kezdem jobban elengedni,csak nagyon szomorúvá tesz,hogy megint csalódnom kellett ráadásul benne akit azt hittem jól ismerek.

2017. jan. 13. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!