Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki írhatta az üzenetet?

Figyelt kérdés
Egy ismeretlentől kaptam üzenetet az FB-n. Nem az ismerősöm, a profilját megnéztem és semmit nem oszt meg, még profilképe sincs. Az üzenetben a pasimról ír, hogy milyen is valójában, mit csinál mikor nincs velem. Hogyan tudhatnám meg, ki az üzenet írója. Barátomnak nem szóltam róla, mert lehet téves az üzenet, nem is nekem akarta küldeni. Mégis kíváncsi vagyok, hogy mi ez. Remélem nem igaz amit írt.

2017. jan. 14. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát én sem hinném el rögtön amit egy idegen irogat, viszont figyelmesebb lennék, az biztos.

Magamból kiindulva én is majdnem tettem egy hasonló lépést, azért mert egy barátnőm folyton csalta az amúgy nagyon rendes barátját. Engem nagyon furdalt a lelkiismeret, és egy hajszál választott el attól,hogy névtelenül szóljak a fiúnak.

Szóval ez is lehet a háttérben, egy lelkiismeretes ember megtudta a dolgot, viszont sima sz'rkavarás is állhat a háttérben.

Én megpróbálnék minél többet kiszedni az ismeretlentől, esetleg bizonyitékot kérni, azért innen valamennyire látszana, hogy hiteles-e.

2017. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Egy nő, (a feleségem barátnője) fente rám a fogát, s mivel nem tudott becserkészni, így akart szétválasztani minket. Úgy bukott le, hogy megjátszottuk a mosolyszünetet, s ezen felbátorodva találkát kért tőlem. Helyettem azonban a feleségem ment el. :-))
2017. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!