Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hétig nem találkozol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hétig nem találkozol a pároddal, neked elég lenne ha neten váltanátok kb 10 üzenetet minden nap? Igényelnéd a telefont/skypeot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:

hát 4 hét alatt azért pár telefon jó lenne...hallani a hangját...de attól függ mi miatt nem találkozunk...ha nem ér rá, akkor ki lehet bírni...


23F

2016. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egyikünk se birná. Mi 2 éve egyutt de nem tavkapcs es igy is egesz nap ahogy tudunk irogatunk meg tobbszor beszelunk telon is
2016. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Külföldön él, én meg itthon. 4 hetente tudunk találkozni.
2016. júl. 26. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Saajnos belőlem ez is "sok" így mindegy mit gondolok, célszerű meghúzódnom
2016. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha lenne rá mód, lecserélném a napi 10 üzenetet heti 1 óra Skype-ra.. A neten üzengetés számomra soha nem adott semmit a kapcsolathoz (akkor sem pötyögtünk állandóan vagy akár csak minden nap, amikor távkapcsolaban éltünk a férjemmel), telefonálni sem szeretek, a Skype lenne a legjobb opció.


Persze ha nem lenne más választás valamiért, akkor 4 hetet így is ki lehet bírni szvsz.

2016. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi most 2 hetet vagyunk kulon, csaladi nyaralasa miatt, es minden este probalunk beszelni (ha nincs wifi a szallasukon es nem tudunk telozni akkor csak irasban beszelunk). De igyekszunk szoban is. Persze embere valogatja, kinek mi az igenye. Beszeljetek meg es jussatok kompromisszunra
2016. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 osterban ***** válasza:
Ezek nagyon emberfüggő dolgok szerintem. Én például nagyon nem szeretek telefonálni, skype-olni, fene tudja, miért. Szívesebben chatelek. Emiatt többször kellett már magyarázkodnom, hogy nem azért nem telefonálok soha, mert nem szeretem a páromat, hanem mert eszembe se jut telefonálni, mivel utálok telefonálni. Persze azért kibírom hébe-hóba, ha ez fontos a másiknak. Lehet, hogy nálatok is ilyesmi a helyzet. Ha rendszeresen ír, akkor ott vagy a gondolatai között, szóval én nem aggódnám túl.
2016. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én igényeltem hogy naponta beszéljünk, de persze nem minden nap sikerült összehozni. de a vége az lett hogy szétmentünk tizenx év után.
2016. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én igényelném, hogy halljam a hangját, legalább 1-2 naponta egy kis ideig. Én 9 hónapig voltam távkapcsolatban a most már vőlegényemmel, Ő Cipruson volt katona, én Magyarországon voltam, de minden este megoldottuk, hogy beszéljünk telefonon kb fél-1 órát és amikor volt úgy eltávja, vagy wifi, vagy internetkávézó a közelben akkor skypoltunk is, vagy Viberen hívtuk egymást.
2016. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!