Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemmel nemrég találkoztam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel nemrég találkoztam. Közösen úgy döntöttünk, hogy újrakezdjük, kb egy hétig minden szép és jó volt. Utána mintha kicserélték volna. Bizonytalan, nem tudja eldönteni, hogy mit akar. Miért félhet? Kötöttségtől?

Figyelt kérdés
Mert szinte minden nap beszélünk, néha talizunk élőben is,de telón minden nap! Amikor legutóbb taliztunk,akkor is öleléssel és csókkal váltunk el! Szóval nem értem,hogy mi a baj? Azt mondja,h nem adok neki teret,zaklatom! De ha szeretünk vkit,akkor azzal szívesen vagyunk! Szerintem ez csak álca, úgy érzem,hogy hülyíti a fejem, de kérdezem miért? Amúgy nincs most senkije...
2009. ápr. 25. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A szakitás miért volt és mennyi ideig voltatok külön?
2009. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az...csak úgy spontán szakított egyik pillanatról a másikra...semmi veszekedés nem volt! Csak azt mondta,h megunt...stb.. De közben,amikor járt a másik gyerekkel, még akkor is tartotta velem a kapcsolatot!


Amúgy közel másfél évig jártunk.

Szóval most nem tudom mit lehet csinálni, ne keressem?? vagy mi ilyenkor a célszerű??

Mert egyik pillanatban ezt gondolja,máskor meg mást!Szóval erre nehéz építeni...sajnos... Pedig tudom,hogy szeret, adtam neki időt is,hogy gondolkodjon,de még semmi, kezdem hülyén érezni magam!


Légyszíves segítsetek!

F/21

2009. ápr. 25. 11:12
 3/5 A kérdező kommentje:

kihagytam még a kérdésedre a választ. olyan 5 hónapig voltunk külön,ameddig a másik gyerekkel járt,és végül szakított vele!


F/21

2009. ápr. 25. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az exekkel való újrakezdés mindig nehéz.Nekem sosem sült ki belőle semmi jó.Persze ez azért nem álltalánosítok.Ilyenkor van az,hogy azt hiszed ismered,de mégis olyan távolinak tűnik.Véleményem szerint,bár ez megszokott válasz,beszélj vele és ha annyira bizonytalannak tűnik,akkor lehet jobb ha hagyod.
2009. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben! Próbálok majd vele beszélni! Akkor meg azzal jön,hogy kicsit szeretne egyedül lenni... kicsit tisztázódjanak a dolgok,mert "kavarodás" van. Szóval ha próbálok lépni,akkor ezt mondja!


De pl: tegnap én is elmentem bulizni, egyből kérdezte,hogy hol voltam,mit csináltam.... szóval eléggé féltékeny,amiből arra következtetek,hogy szeret...

Amúgy még 1 fontos kérdés, jövőhét szerdán lesz beyonce koncert,jegyeket már megvettük régebben... és akkor idegességeben odaadtam neki a jegyeket,és mondta,hogy megy bnőjével!! De ma mondta,h nincs kivel mennie...szerinted van értelme,hogy elmenjek vele,vagy csak kihasznál???


Kérem válaszoljon valaki!

F/21

2009. ápr. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!