Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elolrol kezdhetnetek ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elolrol kezdhetnetek ujra a jelenlegi parotokat valasztanatok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 15:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
En barmilyen valasznak meg ertelmezesnek orulok de konkretan azt kerdeztem volna hogy tegyuk fel hosszabb kapcsolatban vagy... amiben volt jo es rossz es stb... a "mai fejeddel" kezdened e elolrol es keresztul mennel ujra ugyan ezeken a dolgokon vagy inkabb azt mondod bar sose ismertem volna meg/fogadtam volna el azt a kavet/ adtam volna meg a szamom... stb.
2017. jan. 15. 19:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Huh... ha valaki azt gondolja, hogy bár ne ismerte volna meg, meg bár ne ment volna bele a kapcsolatba, annak mégis miért a jelenlegi párja az a személy? Ha valakinek erre az a válasza, hogy nem, nem választaná megint a párját, az minek van még vele?


Én egyértelműen keresztülmennék újra a hullámvölgyeken, mert sokkal erősebben jöttünk ki belőlük, a közös munkát, ahogyan együttes erővel dolgozunk a kapcsolatunkon, nagyon jó megélni.

2017. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
azért vagyok vele, mert vele akarok lenni. ha igazán elromlanak a dolgok, akkor meg újra fogom kezdeni. nincs olyan, hogy nem kezdheted újra. csak vigyázni kell, hogy ne keseredj meg végleg.
2017. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha újra visszaugorhatnék pár évet az időben, nem lennék naiv és nem látnék több jót az emberekbe, mint akkor. Szimplán sorban dugnám az összes utamba eső csajt és kész. Nem pazarolnék egyikre sem több évet.

2017. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha újrakezdhetném is őt választanám, de - ha megmaradna a mostani tudásom - rengeteg vargabetűt levágnék valószínűleg az utunkból, mert mi évekig kerülgettük egymást, mielőtt összejöttünk, és mindkettőnknek volt olyan exe ez idő alatt, akiket kihagyhattunk volna, ha nem vagyunk olyan nyámnyilák egymással szemben... :)
2017. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen! Nagyon szerencsésnek tartom magam, hogy ő a párom.

Ha a jelenlegi tudásommal, emlékeimmel visszakerülnék sok évvel ezelőttre, az első kapcsolatom előttre, akkor belemennék abba, aztán a követezőbe is... Utáltam mindkettőt, meg is bántam, de közvetve az első párom miatt ismertem meg a másodikat, általa pedig a jelenlegi párom. Szóval bármilyen szívesen ugranám át az exeimet, nem tenném, megérte velük szenvedni, hogy a mostani párommal boldog lehessek.

2017. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!