Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinél vissza esett a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél vissza esett a szex mennyisége tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt,kb 2 év után kezdett el kevesebb lenni (heti 2,heti 1,kétheti 1,havi 2).

Szeretnék türelmes lenni,mert eddig sokszor erőltettem,hogy mondja el mi az ok változtassunk rajta stb. Végül csak elmondta mi az ok....de változni nem változott semmi pedig én tettem ellene.Én heti legalább 2-3 együttlétet igényelnék,ő inkább összebújna,szeretgetne,persze ez is jó,de fiatalok vagyunk...Valami középutat akarok,de nem erőszakoskodóan. Bármilyen tanácsot elfogadok.

Azért én szeretnék tanácsot,én szeretnék változtatni,mert úgy érzem neki idő kell még ehhez a változáshoz,én viszont nem akarok hisztérika lenni.

24l


2017. jan. 18. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a konkret ok?
2017. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos éltem ilyen kapcsolatban és csak romlott a helyzet.

Itt az alapvető gond az, hogy neked van egy (jogos) igényed, amit a párod nem vesz figyelembe, csak a saját igényeit hangoztatja. Márpedig a csökkenő szexre egyetlen megoldás van: bizony egy picit erőltetni kell annak, aki kevesebbet igényel. Ez nem azt jelenti, hogy bármi áron és minden körülmények között, és hogy egyáltalán nincs joga nemet mondani. Igenis van olyan, amikor tényleg nincs hozzá kedvünk, hangulatunk.

De ha ezt hagyjuk eluralkodni, akkor nagyon könnyű teljesen leszokni a szexről. Pedig evés közben jön meg az étvágy...

Nálunk a párom igényel több szexet, mint én, és minden 2.-3. alkalommal úgy kezdünk bele, hogy eredetileg nem volt kedvem, de a párom kedvéért (!) belevágunk. És még soha nem volt olyan, hogy utólag azt mondtam volna "de sz*r volt", hiszen én is élveztem, menet közben megjött az ihlet.

Teszem ezt azért, mert megéltem a másik oldalt is: amikor az akkori páromnak volt alacsonyabb az igényszintje és tudom, milyen frusztráltan szenvedni a szexhiánytól és kielégületlenségtől. És mivel szeretem a párom, ezért nem akarom, hogy ezt élje át. Nyilván alkalmanként belefér, ezt a párom is tolerálja és elfogadja, de biztos vagyok benne, hogy érzi, hogy a SZÁNDÉK megvan bennem a kompromisszumra. Ha már az sincs meg, csak az egyik fél várja el, hogy az ő igényeihez alkalmazkodjon egyoldalúan a párja, ott más probléma is van a kapcsolatban...

2017. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A konkrét ok,hogy eleinte sokszor rámásztam,ez egy jó darabig vonzó volt számára,utána meg már nemhogy túl irányító voltam és elvette a kedvét.

De a valós probléma szerintem is ebben gyökerezik,ez a fent írt dolog elvette a kedvét,nem kommunikálta le időben és megfelelően,majd az lett,mint amit a 2ik ír,hogy le is szokott róla,és így parlagon maradt a a dolog.

Egyébként tudja ő,hogy ez nem okéés nekem rossz....csak valahogy magától nem jön,ha belekezdünk akkor már oké.De én meg nem akarok mindig kezdeményezni,nehogy az legyen hogy nagyon nyomulós vagyok,viszont szenvedni is rossz,hogy nekem ez nagyon kevés...kicsit 22es csapdájának érzem :S

2017. jan. 18. 13:20
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez egy elég kamu indok... mert ha dominánsnak akarja érezni magát, akkor legyen az! Ha sérti az egoját, hogy te kezdeményezel, akkor pont hogy neki kéne kezdeményeznie, és ettől oldódna meg a problémája.

De ez így csak kifogás... számtalan módja van annak, hogy egy férfi szexuálisan domináns legyen, és nem attól függ, hogy ki kezdeményez (de még csak nem is kell hozzá átmenni BDSM-be). Ehhez viszont önismeret és szexuális kultúra kellene, ami a jelek szerint a kedves párodból igencsak hiányzik.

Egy sértett, hisztis kisgyerek, aki nem tudja érvényesíteni az igényeit, képtelen férfiként viselkedni és ezért téged hibáztat.

2017. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom: egy idő után ráun az ember.

Jóval idősebb vagyok nálad. Teljesen impotens lettem a feleségemmel.

Jött egy fiatalabb nő vele működött a dolog. Állandóan szeretkezni akart. Naponta. Szabadnapokon pedig 3x.

2 hónapig jópofának tűnt a dolog. Ezután fél évig tűrtem. A végén teljesen ráuntam és szakítottam.

2017. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet h nem kivan sürüen.Nalunk is volt ilyen problema,en is 1 hetig vartam h kezdemenyezzen aztan vegul ramasztam :) de nem erezte azt a visszaigazolast h kivan.ö akkoriban rengeteget dolgozott,heti 6 nap napi 12 oraban.aztan visszatert vegre az eletünkbe a szex miutan munkahelyet valtott.Lehet lelki oka a parodnal,stressz,valami problema valamin valtoztatni kellenne.De persze ne felejtsuk el bar sztem kizart megse lehet teljesen elvetni,hogy nincs e egy harmadik a kapcsolatotokban.de inkabb hajlok arra h a megszokas,a rutin vagy valami mas miatt ilyen kedvetlen e temaban.Esetleg par nap-1 het külön segithetne.felkene töltödnötök!
2017. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudod növelni, ha nem akarja akkor nem akarja..

Un téged. ennyi.. Tudom rossz olvasni, valaki majd ugyanezt szebben megfogalmazza de a lényeg hogy rádunt.. egy megunt játékot már senki se vesz ujra elő. Lehet hogy szeret, de nem kiván.

2017. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na neeeee....te komolyan elhiszed ezt az "indokot"??????

Ne legyél már hülye!!!!!

Nem szeret téged vagy van valakije...esetleg mindkettő.

Komolyan,ennél szarabb indokot még nem hallottam :)))

2017. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ram is ramunt a pasim. Pedig en csinos es sportos vagyok. (Het 7-8 edzes) Heti 2 szex lett nekunk is. O elhizott,igenytelen lett,nem furdik es nem mos fogat. En is probaltam mindent,de egyre rosszabb lett. Igy elhataroztam,h lecserelem. Szoval keresek vkit helyette. Egy uj elettarsat.

Szomoru tortenet,de mar 1,5 eve probaltam megjavitani. Azota kapom a visszautasitasokat.

Igy minden ismerkedesi lehetoseget megragadok. Senkinek nem tunik fel,h van pasim,mert soha nem erdekli ,hol vagyok,soha nem hiv fel. Soha nem jon sehova ertem, nem nagyon akar kozos programot csinalni. Bulizni is elkild egyedul. Meg nyugodtan csinaljak barmikor programot,nem zavarja. De soha nem kerdezo mit csinalok vagy kivel.

Olyan l.szarasnak erzem ezt egy ideje. Olyan szomoru. Olyan szornyen szenvedek a szexhianytol. Hogy akivel egyuttelek,azzal szexeljunk naponta.

N

2017. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos, akkor mesélek...

Amikor az exemmel összejöttünk, eleinte rendes szexuális életünk volt, majd egy idő után fokozatosan egyre csökkent. A végén már azt vettem észre, hogy fél éve nem szexeltünk...

Aztán meg volt, hogy már egy éve nem.

Már házasok voltunk, gyerekkel, olyankor már nem lép le könnyen az ember, úgyhogy minden létező módon próbáltam javítani a helyzeten. Szinte könyörögtem, hogy menjünk párterápiára és hasonlók. Nálunk amúgy az volt az indok, hogy a kapcsolatunk elején párszor nekem nem volt kedvem a szexhez, és ezek miatt az elutasítások miatt szokott le a kezdeményezésről. (Vagyis pont az ellenkezője, mint nálatok... de a lényeg, hogy mindig a másik a hibás! ;) )

Egy szó, mint száz, egy idő után elegem lett, hogy egyedül én küzdök a kapcsolatunk megjavításáért, és nem csak szexuális téren. Akkor egyszer (tök véletlenül) elkotyogta, hogy az előző kapcsolatában is ugyanez volt a gond, meg az azelőttiben is. Én hülye, évekig hibáztattam magam...

Azóta mindkettőnknek lett új párkapcsolata. Konkrétan tudom (közös ismerősöktől, barátoktól), hogy az exem jelenlegi kapcsolatában ugyanúgy előjöttek ugyanazok a problémák, amik velem (és az exeivel).

Az én párkapcsolatomban viszont nem jött ez elő, aktív és változatos szexuális életet élünk az új párommal.

2017. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!