Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek úgy érzem tetszik a párom, és a párom őt védi?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm, be is mutattam a páromnak, akivel egy éve vagyok együtt.

Sok helyre hívtam a lányt, jóba voltak. Aztán az utóbbi időbe nem nagyon volt alkalmam beszélgetni a barátnőmmel.

Egyszercsak ráírt a barátomra, hogy mikor lesz valami program(érdekes mód nem nekem szólt).

bemásolta, mit írt a páromnak, de a lényeget nem: azt írta azért festette be a haját, hogy a páromnak tetszen.

Utána nekem írt, rá 2 hétre, hogy mi van azzal a programmal, amit a PÁROM szervez. Mondom nem aktuális, mert a párom elutazik 2 hétre dolgozni Angliába. Addig meg csak pár napunk van. Erre közli a barátnőm, hogy nem baj, az is jó. Nem velem akart találkozni, hanem VELE.

Elmondtam ezt a páromnak, aki a barátnőm pártját fogja, hogy ezt túlreagálom, de kérdezzem már meg, hogy ő bejön-e a barátnőmnek, csak mert kiváncsi.

Szerintetek ez mi?


2017. jan. 18. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reagálod túl. A barátnőd meg nem a barátnőd, mert barátok nem csinálnak ilyet. Èn elösször is a "barátnőmmel" beszélgetnèk el erről, hogy mégis mit képzel és hogy van gerince ehhez. Ha beigazolódik a gyanúd akkor meg menj a párodhoz, beszélj vele, ha a csajt vèdi továbbra is, akkor szerintem nincs mit tenni, de nyugi, nem veszítesz sokat...
2017. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
XD Úristen, nem irigyellek. :D De nem tudok mit mondani ezen kívül, ha a helyedben lennék, biztos kezelném valahogy a helyzetet, pl. elgondolkodnék.
2017. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb probaljak leplezni... Ja nem :D
2017. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szörnyű érzés.

KOmolyan, miért kell ilyeneknek lenniük az embereknek?

2017. jan. 18. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"de kérdezzem már meg, hogy ő bejön-e a barátnőmnek, csak mert kiváncsi."


Páros lábbal. És vértezd fel a szívedet, mert tuti hogy összejönnek majd... :(

2017. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod!!Megis érdemlik egymást!Hagyd öket a fenébe!
2017. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnallak ez kegyetlen xar
2017. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!