Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parod milyen hibajat fogadod el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parod milyen hibajat fogadod el?

Figyelt kérdés
Milyen hibaja van a parodnak, amit elfogadtal?
2017. jan. 19. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minden hibáját elfogadom amég nem kacsingat más felé.
2017. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

sajnos már vége van a kapcsolatomnak, de ez nem csak azon múlik, hogy az egyik fél mit fogad el. Mindkét embernek komprumisszumot kell kötnie, hiszen senki sem tökéletes és hibátlan.

A dolgok akkor válnak érdekessé mikor már mindketten a határon vagytok, és be-be szóltok a másiknak egy két dologért, amit lehet korábban a "lila ködben" még toleráltatok.

Nagyon nehéz ismerkedni, hisz mindenki online világban él, tökéletesnek hitt férfiakkal/nőkkel folytatnak beszélgetéseket, de a való élet egészen más...

26/F

2017. jan. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Konkretan ertettem, milyen hibakat fogadtok el?
2017. jan. 19. 07:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akaratos és önfejű, nem is kicsit.

Néha piperkőc, úgyhogy egy hetes program, ha venni akar egy cipőt vagy farmert, és persze menni kell vele.

Meg időnként túlságosan féltékeny, de még nem beteges mértékben. Azért még engem idegesít.

2017. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Féltékenység, önzőség, és hogy egy apróság miatt is úgy tud nézni idegenekre, hogy attól félek, megöli.
2017. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első ránézésre az a tipikus agresszív bunkó, és tesz is érte, hogy annak higgyék. Így legtöbb barátomnak (meg idegeneknek úgy általában) egyáltalán nem szimpatikus elsőre.

Idő kell neki, hogy megnyíljon, és fel merje vállalni önmagát. Egyébként egy nagyon vidám, csupa szív, a családért és a barátokért a végsőkig kiállni képes ember, aki imádja a gyerekeket, és néha ő is egy nagy gyerek. De valamiért még mindig azt hiszi, hogy az nem férfias, csak ha úgy viselkedik, mint egy kiéhezett pittbull.

Nem fog róla leszokni, így fogadtam el, ahogy van. Most próbálom úgy felfogni, hogy sebaj, legalább nem hajtanak rá a csajok, pedig amúgy kimondottan jól néz ki. :)

Ami még néha idegesít, de nem mondanám rossz tulajdonságnak, hogy baromira sokat tud beszélni. 20-40 perc egy telefonhívás, és egyébként csak azt akarta tudni, mit hozzon a boltból. :) De már megszoktam. Akkor tud nagyon macera lenni, mikor én is csinálnám a dolgomat, és a fülemre van gyógyulva a mobil. Lerakni nem lehet, mert azon nagyon be tud sértődni, hogy nem hallgatom meg és lerázom. Annyi kompromisszumot már kötöttünk, hogy kihangosítom, és szabad a két kezem.

2017. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tud egy napnal elorebb tervezni (ami tavkapcsolatban pedig eleg nagy elony lenne, mert rendszeresen megszakad a szivem, amikor latom a 35 euros repjegyeket, amikrol tudom, hogy mi kesobb 120-err fogjuk megvenni 2 honappal kesobb), es emelle meg baromi szetszort. De ezenkivul szerencsere nagyobb gondok nincsenek vele :D.
2017. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Én csak 2 dolgot nem fogadok el a páromal szemben...az ápolatlanságot és igénytelenséget.Minden mást igen.
2017. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 icu75 ***** válasza:

Akaratosság(igazából ez a való életben nem hiba csak a párkapcsolatban főleg mert én is az vagyok)

Szétszórtság(elnézhető de azért idegesítő tud lenni hogy nem figyel a tisztaságra,rendre,elfelejti amit megbeszéltünk)

Ritkábban borotválkozik mint én.

2017. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

A borzasztó humorát (de azért néha tud vicces is lenni)

Hogy ő olyan "utolsó pillanatos" ember. Tehát a végsőkig húzza a készülődést, azt meglátja az órát és FUUTÁÁÁÁÁS! :D

2017. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!