Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkövettem életem legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkövettem életem legnagyobb hibáját, hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

A most már volt csajom levelezésébe belenéztem és kiderült, hogy miközben velem járt, flörtölt egy másik pasival, aki bevallottan bejött neki. Amikor ezt megláttam elküldtem a cégénél mindenkinek, hogy lássák mit művel munkaidőben....

Hirtelen felindulásból tettem, azóta már nagyon megbántam...

A csaj nem hajlandó megbocsátani nekem, azt mondta elvesztette minden bizalmát felém és már nem szeret....

Könyörögtem, azóta külön költöztünk, de nem bírom őt kiverni a fejemből, ez 1 hete történt... Próbáltam ma mondani neki, hogy legalább gondolkodjon 1-2 hónapot, mielőtt végleg szakít velem, de nem hajlandó, azt mondja ő ezt már végleg lezárta, mi már többé nem leszünk egy pár. Szerintetek ostromoljam bármivel, virág stb, vagy hagyjam pihenni 2-3 hetet, hátha átgondolja. Félek minél többet várok, annál jobban kihűlnek az érzései, nem bírom nélküle. Mi tévő legyek? Ő egy 29 éves nő, 4 hónapot voltunk együtt, abból 2-t együtt is éltünk.


2013. jún. 13. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Felesleges ostromolni. Egyrészt igaza van a lánynak, másrészt a flörtből lejön, hogy amúgy is kezdett kiszeretni belőled.
2013. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez a flört előttem 1 évvel kezdődött, csak tartott akkor is, amikor együtt voltunk, elég durván....
2013. jún. 13. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Igaza van a csajnak, ez megbocsáthatatlan. Már más e-mailezgetését olvasni is undorító (és felesleges), de hogy elküldted mindenkinek...

2. Négy hónap miatt nem érdemes bánkódni.

3. Ha mással flörtölt, nem szeretett igazán.

4. Tanulj belőle és lépj tovább.

+1. Ilyen korán összeköltözni sem egy hejjdebölcs dolog, de ez már más kérdés.

2013. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor végképp te voltál a hülye, és ezek után szerintem jobb ha békén hagyod.
2013. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Úristen, ember! Mit akarsz jóvá tenni? Neki kéne jóvá tennie azt, hogy mással flörtölt, míg veled volt. Hát én nem küzdenék az ilyenért, sőt nem is ő, hanem én magam szakítottam volna vele, méghozzá úgy, hogy a cuccai kinn várták volna a lakás mellett ( táskában )... És ő vesztette el a bizalmát? Mire föl? Te flörtöltél mással? Jól is tetted, hogy elkürtölted a munkahelyén, a sajnálatos, hogy ezért nem rúgták ki.
2013. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A sajnálatos, hogy ezért engem akartak kirúgni.... az lényegtelen, hogy ő munkaidőben mit csinál, de sajnos szerelmes vagyok. (egy munkahelyen dolgozunk)
2013. jún. 13. 17:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Még téged kirúgni? Hát a főnököd is jó hülye lehet. Nő, vagy férfi a főnököd?
2013. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Férfi.
2013. jún. 13. 17:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, hogy ez a főnökségnek nem tetszett. Ha már ki akartál tolni a lánnyal, maximum beárulhattad volna a főnöknél, aztán azt kezd az információval, amit akar. Ezzel, hogy mindenkinek elküldted, amúgy is csak magadból csináltál hülyét sajnos.
2013. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A mindenki alatt, az összes főnökét és vezetőt értem, meg a srác főnökeit, de igen, magamból csináltam hülyét....
2013. jún. 13. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!