Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vonzódom egy férfihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom egy férfihoz és nem tudom hogy elnyomjam magamban vagy legyek nyitott!?

Figyelt kérdés
Összefutunk néha a városban, egyéb helyeken van egy gyermeke de sose láttam nővel. Látom hogy én sem vagyok neki közömbös , sőt.. Nekem is van gyermekem, párom is, nem akarom elhagyni vagy megcsalni mert jól ki jövünk egy két dolgot leszámítva. Hiányzik nagyon a szeretet az ölelések a puszik a simogatás ,szex ,törődés. Mondtam többször is de nem nagyon tesz semmit, tudom hogy ez egy ilyen időszak most de mikor meglátom a másikat elolvadok tőle. Nem tudom mit tennék ha megszólítana. 29N
2017. jan. 19. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha tisztességes nőnek tartod magad, kerüld az illetőt, amíg párkapcsolatban élsz.
2017. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ameddig párkapcsolatban vagy, addig kerüld. Ha akarsz tőle valamit akkor válj el előbb.

Ugyanis mindkettőtöknek van gyereke és szülőként azért illene jó példát mutatni.

Amúgy lehet neki is van felesége, csak te nem láttad még. És ha tetszel is neki lehet hogy soha nem lépne mert van gerince esetleg.

2017. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Ebből nagy kefélés lesz, utána meg jön a kérdés, hogy elmondja-e az urának bűnbocsánatért esedezve. A tiltott gyümölcs édes, de lehet jobb lenne a házasságot rendbe tenni, mintsem idegen farkak után ácsingózni.
2017. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy mennyire vagy nyitott, hogy kihagynál-e egy ilyen pasit..
2017. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy kérdező! Te nem szereted a párod ,ha szeretnéd nem kacsingatnál félre!! Mit szólnál,ha a párod is ilyeneken gondolkodna??
2017. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!