Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam vissza? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam vissza? Te hogyan csábítanád vissza a szerelmedet?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy a suli-ban egy más melett ülünk,de pár napja elültették melőlem :'( egy másik lány mellé és az a lány olyan számítós sterintem direkt felkészül arra,hogy miről fognak beszélgetni és így elveszi tőlem :'( és olyan zavaró,hogy én pont elöttük ülök és hallom ahogy röhögcsélnek.Azt hiszem féltékeny vagyok :D és a legrosszabb,hogy a múltkor hátra fordultam és azt mondták,hogy :Ne lögdösd a padot és fordulj előre.

Haaaj :'( segíítsetek a multkor ezért sírtam is irodalom órán,de elhatároztam,hogy visszafogom csábítani valahogy de nem tudom,hogy mit tegyek??:'( és elfelejteni nem tudom :'( és létszives ne azt írjátok,hogy inkább tanulj vagy mit tudom én ok? köszönöm szépen létszives segítsetek :'( segítsetek :'(:'(:'(


2010. máj. 5. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Cicám együtt érzek veled :(

Ne próbáld visszacsábítani mer' az sosem jó ha a lány fut a fiú után. (remélem jól sejtem hogy te vagy a lány)


Különben is... ez a "Ne lökdösd a padot és fordulj előre." beszólás a bunkóság tetőfoka. Én a helyedbe úgy otthagynám mint kutya a szarját. Nem érdemel meg téged.

Legyen tartásod!



(A helyesírási hibákért nem kapsz megszólást, tekintve hogy nagyon fiatalka lehetsz. De egyébként: löKdös és léGYszÍves.)

2010. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
úgy,hogy nem foglalkozol vele.ha egy kicsit is érdekled,akkor érdeklődni fog utánad... ha pedig szomorú vagy,attól a másik csaj csak boldogabb lesz. nem tudom hány évesek vagytok, de hogyha amit az előbb írtam nem válik be,és te menthetetlenül beleestél ebbe a srácba,de csak akkor,hívd el randizni
2010. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andrewka ***** válasza:

Hány éves vagy, 12? Ő tudja egyáltalán h a szerelmed? Elültette a tanár, nem ő magától ment a lányhoz. Ergo nem vissza kell csábítani hanem alapból először összejönni vele.


22/f

2010. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. 21:20 igazad van ott kell hagynom.

2. 21:20 ok nem fogok foglalkozni veled :D

3. 22/f igen tudja és már össze is jöttem vele.de az a másik lány totál elcsavarja a fejét.


köszönöm a válaszokat :) úgy döntöttem,hogy ott hagyom nem foglalkozok vele,mert ha igazán szeretne akkor nem tudná az a lány elcsábítani tőlem ott hagyom :(

2010. máj. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!