Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz ILYENEKET egy csaj, ha egyszer ne akarna semmit? Ráadásul barátja van.

Figyelt kérdés

Van barátja, de elmondása, és mások szerint is már nem működik köztük a dolog, vagyis próbálkoznak rendbehozni...


Szóval:

- zavarban van a közelemben

- nem mer a szemembe nézni

- ha fagyizni hívom, nem is az hogy kéreti magát, de alig fogadja el a meghívást

- még ha összekapunk valamin, akkor is keres...

- amúgy is, eddig legalábbis keresett mindig, 7végén, SMS, teló stb...


(barátok nem vagyunk, még mielőtt valaki azzal jönne, ezenfelül ha kettesben vagyunk, fagyizunk vagy vmi, mintha randin lennénk, zavarban vagyunk stb..)


2010. máj. 5. 23:11
 1/4 Andrewka ***** válasza:
Mert minimum vonzódik hozzád ha nem több. Csak nem mer kilépni az előző kapcsolatából. Fél az ismeretlentől.
2010. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És én mit tehetek? Tudom, biztosat bizonytalanra mégha nem is működik az övüké...de valamit csak tehetek, hogy tudja, rám számíthat, én komoylan gondolom a dolgokat....??
2010. máj. 5. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell belelátni mindenbe ami nincs ott.. Az ember akárkivel zavarban lehet valamiért... Én pl a tanáraim előtt, idegenek előtt stb. Pedig nem akarok velük járni -.-" És nem merek a szemükbe nézni. Fagyizni is már bocs, de én pont azért nem mennék el mert pasim van és nem fogok egy másikkal járkálni. Ha valaki tetszik nekem akkor azonnal kapnék az alkalman... Egyszerűen csak jóban akar lenni veled, kell neki egy barát akive beszélhet, ennyi.
2010. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most voltam ebben a szituációban én voltam a lány szereplője a történetnek ott hagytam a pasimat a másik srácért mert már 2 éve kerülgettük egymást.Csak nagyon féltem hogy egyedül maradok és nem lesz senkim.Vagy ha a pasi agrasszív azért nem meri ott hagyni nehogy bántsa vagy téged.20 éves/L
2010. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!