Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztetek, hogy kezeltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek, hogy kezeltétek, ha megtudtátok, vagy láttátok, hogy a párotok rákeresett az exére, mert kíváncsi volt, mi van vele?

Figyelt kérdés
Rossz érzés volt, vagy nem aggódtatok rajta? Beszéltetek erről a párotokkal, vagy nem törődtetek vele? Milyen érzés volt?
2017. jan. 22. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Mit kell ezen beszélni? :)
2017. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.: nem tudom, csak kérdezem :) nem fordult meg a fejedben, hogy még érez iránta valamit?
2017. jan. 22. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem keres rá és nem hiszem h gondol rá de pont ma reggel gondoltam ra h mi van ha mégis érez vmit...

24L

2017. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl nem,ha neha rakerdez mivan vele,hàt az élete resze volt,valoszinûleg szerette. De az a mult,veled van.

M25

2017. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párom az egyik exével néha irogat, meg beszélnel, és? Tegye, örülök, hogy nem hatagban váltak el. Viszonz a lánynak esze ágában nincs szétszednie minket, és a barátomon látom, mennyire odavan értem, szoval nem féltékenykedek. :) De ezt nem a hátam mögött teszi, igy azért más.
2017. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Nem fordulna meg a fejemben, hogy érez utána.

Nekem az exeim eleve ismerősök, és néha beszélünk. Elsősorban nem privin, hanem nyilvános posztokon kommentben.


A párom nagyon ritkán van fent, illetve igen, de üzleti okokból. Néha rákeres régi exekre, el is szokta mondani, de ő nem beszélget velük, csak kíváncsi :) Mindenkire kíváncsi :) A 75 éves szomszédjára is :)


Szóval nekem ez abszolút nem rossz érzés.


N

2017. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat :)
2017. jan. 22. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam rajta kiakadni. Régebben kicsit féltékenyebb típus voltam mikor először lett olyan párom akinek nem én voltam az első, de az is csak bennem zajlott nem tártam a külvilág elé, azóta rendeztem ezt magamban és már nem érdekel. Én is szoktam kíváncsiskodni rákeresni egy-egy exre, nagyon ritkán beszélgetni is akár, ez szerintem természetes és nem szűrhető egyértelműen ki belőle, hogy még szereti az exét. A mostani páromnak az előttem lévő exét ismerem is, mert úgy ismerkedtünk meg, hogy akkor épp mindkettőnknek volt valakije így én is szoktam érdeklődni az exe felől, hogy mi újság vele.
2017. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!