Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket már csaltak meg, leírnátok milyen érzés volt mikor megtudtátok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szar!!!!
2014. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszintén.. Legszívesebben meg tudtam volna ölni az akkori páromat.

De hogy nagyjából leírjam az érzést mikor egy lapáttal herén b*sznak ..

2014. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen mert csak azután fél évre tudtam meg, hogy már szakítottunk. De ha akkor megtudom, akkor padlóra kerültem volna, pláne hogy exével csalt meg, és hónapokig tartott vele a titkos viszonya. Utána döbbentem rá milyen vak voltam. Az se tűnt fel, hogy elkaptunk egy szexuális úton terjedő betegséget, beadta nekem, hogy sima fertőzés, kenegetnie kell, meg nekem is, hogy vissza ne fertőzzem.
2014. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 1 órát vártam a lány lakása előtt hogy kikaparjam a szemét a hidegben úgy hogy esett ahó és fújt a szél, majad egy ismerősöm szolt hogy a barátomnál alszik... Bocsi, a volt barátomnál.


Utána 2 hónapon keresztül az öngyilkosságon gondolkodtam, már elterveztem az egészet, de közben is megpróbáltam, bevettem minden gyógyszert amit csak találtam otthol és 1 csomót ittam rá, de csak hánytam.

2014. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rossz
2014. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Haaat eloszor nem akartam elhinni:-))Aztan kiderult es letagadta, egesz jol viseltem mindossze egyetlen egyszer jott ki belolem zokogva az, h "hogy tehetted ezt velem?" Mindennel jobban biztam benne....hat ez van:-)


Aztan tulestem rajta,elmult, boldog vagyok es mai napig joban vagyunk:-)

2014. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!