Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélitek, hogy hogyan szakítottatok az előző párotokkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
nem
2010. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

húderég volt...

3 éve...

nagyon nem akart velem törödni,de elvárta volna hogy én mindig ráérjek,mindig kedvébe járjak,cserébe a semmiért...

egy békülésnek szánt nyaraláson közöltem,hogy nem megy,ne erőltessük...ő nem akarta,leléptem,hazajöttem...rá 2 napra megismertem páromat...az ex hivogatott állandóan,párom tudott róla...őáltala lett lekoptatva végül,felvette a telefont,és közölte,hogy nem érek rá,épp dugunk (tényleg igy volt)...onnantol nem keresett...

2010. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
-beszélj vele felnőtt módra és közöld, hogy már nem szereted és sajnálod, de igy nem megy bla-bla-bla...Ennyit te is elvárnál tőle hasonló helyzetben..A pasik könnyen megoldják, eltűnnek, vagy kirúgatják magukat, de gyávák, hogy megmondják a szemedbe.Ne legyünk olyanok mi is!
2010. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én 4 éve szakítottam az előző párommal, akivel 2 évig jártunk, ebből 1 évet együtt is éltünk. nem volt könnyű, de már elmúlt részemről a szerelem. neki rosszabb volt, mert vissza akart szerezni, de nem kezdtük újra. én úgy szakítottam, hogy készítettem vacsit, behűtöttem egy üveg pezsgőt és elbeszélgettem vele, hogy már nem olyan a kapcsolatunk, mint rég, valami megváltozott, már nem érzem jól magam, nem vagyok szerelmes. a vége az lett, hogy próbáljuk meg folytatni, tenni a kapcsolatért. de csak rosszabb lett a sok veszekedés miatt, így egy hétvégét külön töltöttünk és rájöttem, hogy vége. úgyhogy hétfőn szakítottam vele azzal, hogy nem szeretem, így el is pakolt. utána jóban voltunk, néha összefutottunk egy kávéra, de már azóta sem hallottam felőle.
2010. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Andrewka ***** válasza:
70%
Túl hosszú lenne leírni.
2010. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez már 3 éve történt. Akkor még csak 14 voltam, az akkori barátom 17. Csak egy hónapja voltunk együtt, és állandóan csak le akart fektetni, de én mondtam neki hogy nekem még korai, ő erre megpróbált zsarolni,hogy ha én nem fekszekle vele, keres mást. Én erre azt mondtam hogy akkor keress! Azóta nem láttam.
2010. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
hosszú
2010. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az egysoros válaszoknak semmi értelme, a többieknek nagyon köszönöm.
2010. máj. 9. 07:46
 9/16 anonim válasza:
100%

Egy éve volt. Ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt, mint utólag kiderült tele hazugságokkal a fiú részéről. Nagyon féltékeny volt, közben meg ő lakott együtt egy lánnyal, aki a barátnője volt. Tényleg éjjel nappal velem volt. Nah mind1. Szóval én szerettem volna ha eljön onnan ahol a lánnyal lakik. Ő nem akart.Sok volt a veszekedés nagyon. Aztán sokadjára megbeszéltük, hogy jó akkor legyen vége..hiányzott de éreztem hogy jobb így.hívogatott hogy ne legyen vége, megváltozik stb. én nem vettem fel a telefont.másnap éjszaka hazafelé tartottam a barátnőmtől..ő meglátott, tudta h merre megyek haza és odahajtott kocsival. (totál részeg volt)Nekem esett ordított velem,elkezdett ütni, stb. Másnap rendőrség lett belőle..aztán bíróság.

és ezek után még volt pofája hívogatni, hogy sajnálja a mit tett és hogy nagyon szeret.Az eset után pár hónappal kiderült h rajtam kívül még volt egy pár lánnyal ilyen-olyan viszonya.

Így lett a kapcsolatunk végén pont. (bocs h hosszú lett) =)

2010. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Uh, utolsó, ez enyhén szólva hátborzongató, és nem mellesleg felháborító. Köszönöm, hogy elmondtad.
2010. máj. 13. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!