Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélitek, hogy hogyan szakítottatok az előző párotokkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 07:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
mindenkinek csak az exe volt a hibás, de önmagába senki sem néz. Pedig biztos vagyok benne, hogy nem ártana pici önvizsgálás!
2010. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Kedves utolsó! csak annyit értettem abból amit írtál hogy bla-bla...

Nem tartom magamat hibásnak, egyedül abban h ennyi időt áldoztam erre az emberre és hogy egyáltalán szóba álltam vele. Mindent megtettem a kapcsolatunkért.

Úgyhogy kérlek tartogasd másnak ezt a nézzünk magunkba szöveget. Ezalatt az idő alatt rengetegszer magamba néztem, keresve a hibát.. de hiába. Csak azért éreztem magamat hibásnak mert ő azt akarta hogy annak érezzem magam.

Létezik olyan hogy csak az egyik fél hibázik.

Bocs az offért.

2010. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, engedd el a füled/szemed mellett az efféle megjegyzéseket, ne vedd őket magadra. Vannak olyan emberek, akik szeretik magukat mindenkinél okosabbnak érezni, holott talán az ő kapcsolatai is hagynak némi kívánnivalót maguk után. Az ilyen illetők tanácsai nem arra valók, hogy tanuljanak belőle, ezek csupán merő okoskodások - ez abból is látszik, hogy ő nem a kérdésre válaszolt :)
2010. máj. 14. 17:11
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Ja mindig vannak kivételek ez tény de azért ha megnézzük ez elég ritka. Általában mind a két fél hibás mert olyan nincs, hogy az egyik fél 0% ban felelne a kapcsolat romlásáért. Most gondoljatok bele egy megcsalásról van szó. A fiú megcsalja a lányt. Általában az ilyennek oka lehet, hogy a lány nem felel meg a fiú elvárásainak(pl bunkó) és ha a fiú olyan lányt talál aki jobban megfelel neki hát akkor inkább vált minthogy szenvedjen. A fiú meg végülis szintén hibás mert ő meg türelmetlen s nem megértő. De ettől függetlenül mind a 2 fél hibás mert mittom én ha a lány pl kedvesebb lenne akkor a fiúban nem merül fel az a kérdés, hogy áttérjen e egy másik lányra. Szerintem ilyen nincs, hogy az egyik hibás, ja és ha van is az is nagyon ritka. Meg amik vannak ilyen esetek azt is ha megnézzük milyen? Amint megismeri a fiú a lányt már is azt mondogatja, hogy így szeretlek úgy szeretlek közbe meg még nem is ismerik igazán egymást. Kb valahol itt kezdődik egy komolytalan kapcsolat.
2010. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
55%
Teljesen igaza van az utolsónak!
2010. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
Szart kentem a hátára strandpapuccsal, bevállt!!!:)
2010. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!