Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőnek is ez a hobbija? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek is ez a hobbija? Ő 25 Én 33

Figyelt kérdés

Megismerkedtem 2 hónapja egy nagyon csinos lánnyal. 10/9 El sem hittem, hogy nem álmodom annyira bejött nekem. Nagyon szép teste van, extra popó hosszú haja stb. szóval fullos. Viszont az a baj, hogy eléggé nem tudunk feloldódni egymással, ha nem otthon vagyunk. Például jó, hogy hideg van, de amikor találkozunk a városban, majdnem mindig valamelyik plázába kötünk ki amit kicsit unok. Na meg egy kávé hopp és valamelyik ruházati osztályon nézelődünk. Ő öltözködik, válogat de sosem vesz semmit. Legalább 3-4 órákat bolyongunk, mire megunja végre.

Szerintem a közös program ennél színvonalasabbnak kellene lenni vagy nem tudom.

Gondoltam mozizásra de ahhoz nincs kedve.

Ki mit javasol hova menjünk?


2017. jan. 22. 19:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Talán érdemesebb lenne továbblépned és olyan nőt találni, aki izgalmasabb számodra és nem csak külsőre "jön be".
2017. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Én azt javaslom, töltsd normális nőkkel az idődet. Még én gondolkodjak, hogy egy ilyet mivel nyűgözzek le? :D Őszintén, rengeteg lány van, aki jobban megérdemelné a társaságom.

Fogadjunk, fel sem ajánlotta, hogy kifizeti a kávét. De amúgy te azalatt a 3-4 óra alatt mit szoktál csinálni? Állsz egyhelyben kínosan, Messengerezel, és néha felnézel, hogy "igen drágám, ez a ruha jó lesz"? :D

2017. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Sehova. Külsőre vonzódsz hozzá, de ezen kívül még te se tudsz mit kezdeni vele. Nem tudtok feloldódni, nincs közös érdeklődés, te meg csak mész utána a ruhaboltba, mert neki ahhoz van kedve, de ő nem akar mozizni veled, mert neked meg ahhoz van kedved. Hagyjátok békén egymást, ennek nincs jövője.
2017. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%

Vannak akiket nem az eszéért szeretünk.

Sőt egyre több az ilyen :D

2017. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
33 évesen csak a moziig és a kávéig terjed a fantáziád? Ősszepasszoltok a csajjal.
2017. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Étterem? Vacsi?
2017. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
3# azért mert neked nincs csajod azért másnak se legyen. Értem. Kösz a tippet. Inkább olyanok válaszára vagyok kiváncsi akik semlegesek tudnak maradni a témában.
2017. jan. 22. 19:32
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mit vársz? Nem vagytok összeillő pár, nem tudtok feloldódni, közös programokat tervezni. Már most unod, unni is fogod mindig. De te nem fogod őt otthagyni, mert fullos csaj. És csak a nőknek fontos a külső, ugye? Értem. Sajnállak, nincs ötletem. Aki ennyi idősen nem találja fel magát, annak nem lehet tippet adni. Mondanám, hogy vidd el kirándulni....áh, mindegy.
2017. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
A hajam égnek állna ilyen nőtől. :D Srác, menekülj!
2017. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Ennyire van hitelesitve. Ez erdekli ez az elete ennyit tud. Van ez igy
2017. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!