Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gond lehet a férfiak számára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet a férfiak számára, ha egy nőnek sok magányos hobbija van?

Figyelt kérdés
Fordítva is feltehetnénk a kérdést, biztos, csak úgy nekem nem releváns. Ha egy nő nagyon sokat olvas, szeret írni (költői ambíciói vannak), fotózni stb., és ilyenkor elvonulni 1-2 órára.
2016. máj. 6. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem gond.

A nő nem egy tárgy, hogy kordában kelljen tartani.

1-2 órája mindenkinek legyen már ugyan a saját hobbijára. Amelyik férfi ezzel nem tud azonosulni, az nyaljon sót.


Mondom ezt férfiként.

2016. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi elvonulás minden egészséges kapcsolatba kell, és bele is fér.


Bár az olvasás, és a fotózás szerintem nem magányos hobbi, én ha van párom, akkor szívesen olvasok vele együtt (mármint mindketten a saját könyvünket csendben de egy helységben), és fotózni meg végképp jó valakivel, keresni a témákat együtt, ugyanazt, de mégis mást fotózni, utólag összenézni, hogy ki, hogyan látta, ki mit látott meg

2016. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 CptTomato ***** válasza:

Szamomra meg elony is lenne nekem is ilyen hobbijaim vannak.

F/28

2016. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tök mindegy?? Magadért teszed, és nem olyan mennyiségű idő, elköteleződés, hogy egy párkapcsolat rovására menjen.
2016. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen pasast fogsz ki. Van, aki nehezményezi, van, aki preferálja.
2016. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én jól kijönnék egy ilyen lánnyal, mert nekem is kell néha az egyedüllét.
2016. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a rajzolás volt olyan hobbi, amivel elvonultam 6-7 órára. Az 1-2 óra semmi. Ennyi idő alatt nem nagyon lehet komoly dolgot alkotni.
2016. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sokkal többre is el szoktam vonulni, de egy kapcsolatban a az ember törekszik.


"és nem olyan mennyiségű idő, elköteleződés, hogy egy párkapcsolat rovására menjen."


Ez volt a kérdés, ne mondd evidenciaként.



Köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 7. 01:44
 9/12 pörölycápa ***** válasza:
Van akinek gond, de attól menekülj mielőbb! Azt csinálsz a szabadidődben amit szeretnél, ha a párod nem tudja elfogadni a hobbidat, akkor jobb inkább mást keresni, mert ez örökös vita lesz. Vannak sokan akik viszont elfogadják, netalántán nekik is van hobbijuk, és megértik hogy az embernek fontos a kikapcsolódás, és nem kell minden percben egymás nyakán lógni. Sőt, még jobb ha nem csak elfogadja, hanem bíztat és támogat is a hobbijaidban :)
2016. máj. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Okosan kell szervezni, és akkor talán nem, bár így is kialakulhatnak konfliktusok belőle, pláne, ha olyannal van együtt, aki olyan szinten nem igényli a magányos elfoglaltságokat, mint ő. (Jelenlegi élethelyzetem: munka mellett levelezőn tanulok fősulin, kondizom, lovagolok - lovon, még mielőtt... -, illetve főzök minden nap.)


26/L

2016. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!