Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyitsam be hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyitsam be hogy csak o kell nekem es hogy tenyleg megszeretnek valtozni erte?

Figyelt kérdés

Mar egy jo ideje a baratnomel egy nap veszekedunk egy nap nem.

Egy es fel eve vagyunk egyut de a tegnap nagyon osszevesztunk es kimondta hogy szunetet akar.

Ma pedig talalkoztunk azt mondta nekem hogy ha vissza akarom szerezni akkor ne csak mondjam hanem tegyek is erte es evel elment.

Ra par oraval mondtam neki hogy nem szeretnem hogy igy vegzodjon es megkerdeztem ha van e kedve talalkozni.

El is fogadta es mondta hogy azt fogjam fel hogy o nem egy jatekszer es majd idovel akarja latni hogy tenyleg megvaltoztam.


2017. jan. 22. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor javíts azon, ami miatt veszekedtek. Gondolom meghallgattad és tudod min szokott kiakadni, mi esik neki rosszul. Na azt kell befejezni, és helyette mást csinálni.

Ha írsz esetleg konkrétumot, mi miatt vannak viták, szívesen segítek konkrétabban is.

2017. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miben akarsz megváltozni?
2017. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Viselkedesileg gondolkodasilag. Mindenfele szempontbol. Azt mondta ha kellek neki akkor bizonyitsam be. Es ezt szeretnem bebizonyitani. Csak nm tudom hogy hogyan tudnam bebizonyitani. Iesmibe nem volt meg dolgom mer nem ereztem senki irant ien eross szerelmet. Egy regi baratnom se szamitot enyire mint o.
2017. jan. 22. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Először is kezd azzal, hogy megtanulsz helyesen írni.

Másodszor, nem más miatt, hanem magad miatt változz.

2017. jan. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:)) mar vartam mikor jelenik meg a magyartanar kossz szepen :))
2017. jan. 23. 06:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit kérdező.:P
2017. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4

Ha hitelesen szeretnél valaki helyesírásán javítani, akkor kérlek vedd figyelembe, hogy a "kezdd" felszólító módban két d-vel írandó...

2017. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm #7-es.


Nos kijelentő módban írtam, nem felszólító módban.!-jel sincs a végén.

2017. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez a hólabda egyre nagyobb lesz, srácok :D


egyébként azért kérdeztem rá a konkrétumokra, kérdező, mert nem lehet csak úgy általában megváltozni. így hiába is ígéred, amíg nincs meg a cél.

2017. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Először is kezd azzal, hogy..."

"Nos kijelentő módban írtam, nem felszólító módban."


A problémáid nem kicsik, inkább fusd át te is azt a nyelvtankönyvet... ;D (<-btw ez is felszólító mód, attól függetlenül is, hogy nem felkiáltójel van a végén. Döbbenet. :D Ja, és nos után pedig vessző van.)

2017. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!