Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány pofonért már hívhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány pofonért már hívhatom a rendőrséget?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, a párom 22 éves férfi. Másfél éve vagyunk együtt és az utóbbi hónapokban előfordult, hogy megütött és szeretnék kilépni a kapcsolatból, viszont segítség nélkül tuti nem menne, meg félek is tőle. Olyan is volt, hogy nagyon vérzett az orrom, és a szemem alá is került lila folt.

Szóval hívhatok rendőrt ennyiért?

-Légyszi ne támadjatok, hogy hülye liba mert vele vagyok és megérdemlem, az elején nem volt ilyen.-



2017. jan. 23. 08:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Hiába hívsz rendőrt, nekik nem az a dolguk, hogy segítsék a szakítást, és leköltöztessenek téged a pasidtól.

Márpedig itt erre van szükség, de minél gyorsabban.


Verés után látlelet, feljelentés a rendőrségen. Utána várakozás és reménykedés, hogy könnyű testi sértésért elítélik, és lesz időd lelépni. Ha nem, akkor kaphatsz egy papírt távolságtartási végzésről, amivel hívhatsz rendőrt, ha a közeledbe megy, csak marha nehéz megoldani, hogy utána is ott lakj nála.


Ha segítség kell, akkor fordulj a családtagjaidhoz, barátokhoz, vagy a Nane-hoz, esetleg amíg nincs otthon, addig szedd össze a cuccod, és nyom nélkül szívódj fel.


A rendőrséget hiába fogod kihívni, OK, hogy kijönnek, intézkednek, de nem hiszem, hogy rögtön ítélő bíróságot is hoznak magukkal. Márpedig ha elviszik, felveszik a jegyzőkönyvet, és megvádolják könnyű testi sértéssel, akkor másnap már ott lesz az ajtóban, és nem hiszem, hogy szépen fog veled elbeszélgetni, hogy miért hívtál rendőrt.


Sajnos ma kétszer kell meggondolni, hogy ilyenkor a hatósághoz fordulj-e, mert lehet, hogy csak annyit érsz el vele, hogy nagyobb verést kapsz másnap.

2017. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Az nem megoldható, hogy a szüleidtől segítséget kérsz, amikor nem hallja és amíg dolgozik, te elköltözöl, hazamész, ha olyan helyen laktok, hogy nem talál meg?

És utána azt csinálni, amit az első mond: látlelet stb.

Le kéne lépni, amíg nincs otthon

2017. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2%

Miért nem menne segítség nélkül? Közlőd vele, hogy nem szereted a verést, ezért vége.

Ha fenyeget akkor bejelentést teszel a rendőrségre.

2017. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az van, hogy Budapesten járok egyetemre, amúgy vidéken laknak a szüleim, de járt már ott többször is. Nem akarom abbahagyni az egyetemet, talán lakást kellene keresnem, de nagyon drágák a környéken, a melóból amit a tanulás mellett végzek nem jönne ki a lakás. Mielőtt összejöttünk, két lánnyal közösen béreltünk egyet, de mikor a páromhoz költöztem persze kerestek más lányt.
2017. jan. 23. 09:14
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Jobb megoldás, ha szénné vereted valakivel, láthatod-olvashatod, hogy a rendőrök sz.rt se tudnak tenni és amúgy tényleg, mert volt ilyen példa közeli ismerősöknél. Engem is vert a volt pasim, bár én visszaütöttem és leléptem tőle, de már készültek a fiú haverok, hogy úgy elverjék, hogy utána nőre nézni ne merjen...

Sok sikert!

2017. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Valahogy költözz el, keress egy szobát más lányokkal összetársulva és most kellene egy jó haver, aki oda megy és megfélemlíti, vagy rokon, vagy apukád.
2017. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Jaaa, hogy te ezt úgy gondolod, hogy a pasit elviszik a rendőrök, te maradsz a lakásban, és majd a pasid azért még fizeti az albérlet és a rezsi felét??

Vagy hogy azt a lakást, ahol most ketten éltek, fenn tudod tartani egyedül is, de ha kiveszel valahol egy szobát, vagy koleszba mész, azt nem tudod fizetni.


Tudod mit?

Csináld azt, amit ilyenkor az összes többi lábtörlő szokott: keress VALAKIT. Mindegy, hogy hány éves, hogy néz ki, egy a szempont: van saját lakása, ahová be tudsz cuccolni, ha elsírod neki a bánatodat, hogy megvert a pasid. Így könnyen, gyorsan, és meglehetősen olcsón meg tudod oldani, hogy megszabadulj a mostani kanodtól.

Aztán az új mellett meg keresel majd olyat, aki libidód is megmozgatja, és kicsit őket is csalod egymással, mielőtt az életed szerelmével össze tudsz költözni.


Agyam eldobálom, mikor minden olyan sztorinak az a legfontosabb eleme, hogy azért nem tud szegény ártatlan áldozat elköltözni, mert csóró, és nincs pénze saját albérletre. Brühühü! Érdekes, addig egyik se "ilyen", amíg nem költöztök össze, addig igazi lovag, csak beköltözés után, mikor kiderül, hogy nincs pénzed elköltözni.

Nekem ez azért már kezd több, mint gyanús lenni.


Egyébként ja, hívj rá rendőrt legközelebb. Legalább tudni fogod, hogy lehet-e őket ilyenkor hívni, mit tudnak tenni, stb.

2017. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nincsen egy fiú barátod, aki ott tudna lenni, amíg összecuccolsz, vagy nincsenek barátnőid akiknél pár hetet el tudsz tölteni mondjuk egy matracon?

Egyébként ezt a görényt ne nevezd férfinek légyszíves, mert nem az.

2017. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy kell a lakása, dehogy maradnék ott. Amint mondtan, azelőtt béreltem szobát, de az már foglalt és igen, egy diáknak aki napi 10 órát tanul plusz dolgozik, rohadtul drága egy egész lakás. Nem akarom eltartatni magam.

Te meg ahelyett, hogy tanácsot adnál, itt konkrétan lek*rvázol.

2017. jan. 23. 09:41
 10/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha kell akkor menj passzív félévre, de ne maradj ott. Nem a világ vége, ha egy ideig a szüleidnél laksz, csak ne maradj ott. Legközelebb pedig gondold meg jobban az összeköltözést, 20 évesen még a legtöbb embernél korai. Nem szabad ilyen kiszolgáltatott helyzetbe hoznod magad.
2017. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!