Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendörséget hivhatom?

Rendörséget hivhatom?

Figyelt kérdés
Jófogáson volt 1 Videókártya hírdetés. megvettem a kártyát 15.000 forintért rakta fel a srác. Megbeszéltük hogy Háztól-Házig ajánlatot fogjuk használni. Tehát odaadtam a futárnak 15.000 forintot és ugye az illető 13.100 at kapott én meg a kártyát. De beszereltem müködik a kártya meg minden satöbbi de sajnos 1 idö után befagy. Ráirtam a gyerekre és aztmondta hogy nála még jó volt biztos nállunk romlott el. Most ezzel mit kezdjek? Rendörség?? Vagy felesleges nem foglalkoznak vele? Vagy pedig hiába mert nem tudja bizonyitani hogy jó volt vagy én azt hogy tenyleg rosszat küldött??
2016. ápr. 26. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszerelted jó volt! Szal nem! Táp bírja? Driverek rendben vannak? Fuss ezekkel egy kört!
2016. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a rendőrségen csak kiröhögnének, mert nem nagy összegről van szó
2016. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden tökéletes 6 drivert probáltam amit ajánlottak hozzá a legfrissebbik. Igazábó la csávó már letiltott. Tehát nem tudok mit kezdeni vele. Tápom is elég Chiftec 550watt.
2016. ápr. 26. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Vszeg tudta, hogy egy idő után előjön ez a hiba a kártyán, ezért adta el. Ez benne van rizikóként a netes vásárlásokban, sajnos.


Nem hiszem, hogy bármire mennél a rendőrséggel, főleg, hogy nem tudod bizonyítani, hogy átvert.


Az oldalon ahol vetted azért lehúzhatod a profilja értékelését, legalább másokat ne tudjon átverni.

2016. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem rendőrségi ügy, hanem polgári...
2016. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a sünök sajnos nem tudnak segíteni,a bokrokban bujkálnak,traffipaxoznak,hátha valami autóst meg tudnak büntetni.
2016. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!