Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h undorok attol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h undorok attol h a párom belém élvezzen?

Figyelt kérdés

10éve együtt vagyunk előtte nem volt szinte senkim. Eleinte nem védekeztünk a szex talán élvezhető volt. Amugy nem szeretem a testem. Párom minden hétvégén ivott rettegtem tőle szinte. Kezdtem tőle eltávolodni az ünneeket is szinte a haverokkal töltötte én meg egyedül otthon. Megcsaltam, majd változtatott egy picit magán, kevesebbet ivott, aztán kinyögte h mivel ugysem akarok gyereket ,miért legyen normális. Valahol szeretnék már mert korban ott vagyunk. De én nyugis estékre vágyom ő meg egyfolytában bulizna. Senkit nem találnék aki mellett ilyen jó (azonkivül h iszik, dehát másnak is van hibája)


Sztem és mások szerint is nem fog leszokni a piárol. Gondoltam lehet velem van a baj, esetleg más mellett nem inna. Mindenünk megvan tudom h rendesen fel lenne nevelve a gyerek,de én még a havi 2 alkalom bulizást hangos zenét sem birom. Lehet a mai világban ez a menő, de én csak unalmas tv-nézős estékre vágyom. Lehet másnak is unalmas lennék nem kellenék senkinek. Mindegy hosszu voltam,de kéne gyerek,és nem hiszem h találnák mást viszont a párommal sem okés. Nem tudom mit tegyek,évek óta csak igy élünk a semminek.



2017. jan. 23. 11:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Èletképtelen vagy sajnos :(
2017. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
Én mondom kemény időket élünk...
2017. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nem is érdemelsz jobbat, mint egy alkoholista nyomoronc, akitől undorodsz.

Majd szépen pottyantasz két-három gyereket, aztán egyszer arra ébredsz, hogy már ő se akar veled szexelni, mert hónapok óta csal valakivel, és te meg mehetsz a gyerekekkel a búsba, kell a hely az új asszonynak.


Teljesen mindegy, hogy ki mit ír, ennek úgy is az lesz a vége, mert bármit elviselsz, csak ne kelljen eltartani magad egyedül.

2017. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tipikus női megfogalmazás: "előtte nem volt szinte senkim". az 0, 1, 2, 3, esetleg 10 volt? Na nem mintha a problémához sok köze lenne.
2017. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Én 30 vagyok, mégse kell gyerek. És jövőre sem.
2017. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9-es okfejtése hibátlan. Nincs mit hozzátenni.
2017. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!