Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélenényetek?

Figyelt kérdés
5 honapja vagyunk együtt a párommal.mindent megteszek a kapcsolat érdekében hogy neki könnyebb legyen.amit eltudtok képzelni mindenben segitek neki amiben csak tudok.de vissza nemkapom a legkisebb dolgon is megsértödik nem segit nekem vissza semmit.nemgondolok nagy dolgokra.csak ugy érzem h egyaltalan nemtörődik velem.csak azt csinálja ami neki megfelel.jobban szereti a barátnöjét.nekem mindig mutassa az unott képét de vele mindig nagyon boldogan elvan.probálkoztam összehozni programokat elhìvtam ide oda sehova se akart menni.velem nem akar eljönni étterembe de a barárnöjével elment.tanácstalan vagyok lelkileg teljesen lepadlóz azzal h egyáltalán nemfoglalkozik velem.és az a baj h nagyon szeretem.de ugyérzem egyszer megunom.nemvagyok tökéletes van bennem feltekenyseg es veszekszünk is.
2017. jan. 23. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Látatlanba nehéz bármit is mondani, de ha mindenképp szeretnél véleményt, akkor sajnos le kell írnom: Szerintem nem szeret Téged. Ebből nekem ez jön le. Ha van miért, (pénz, szex, stb) akkor csak kihasznál. Ha nem, akkor a fene se tudja, biztos jó kimondania, hogy van valakije. Annyit tudok tanácsolni, hogy szakíts vele és próbáld meg elfelejteni. Nem érdemel meg, ha te a szíved-lelked kiteszed érte, ő meg egészen konkrétan tojik rád. Nem tudsz mit csinálni vele, beszélned kéne vele természetesen, (mindig ez az első), de ha csak vita lesz belőle, vagy nem hajlandó okot adni a viselkedésére, akkor repüljön.


19/L

2017. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!