Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a vélenényetek a Dam...

Mi a vélenényetek a Dam Effzett Yagi Spin botjairol?

Figyelt kérdés

Konkrétan a 220 cm es 15-53 g dobósúlyú botja érdekelne.(mennyire erezni jól a csalikat vele?)

Aki használja vagy hallott róla, erdekelne a véleménye.

Kezdő pergető vagyok :)



2016. nov. 7. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Elméletile nagyon jók az árukhoz képest, semmi rosszat nem olvastam róla. De szerintem -ha csak nem kimondottan csuka/kisebb harcsa a célhal- sokkal jobban jársz kezdésnek a 12-42 grammossal. Ez a dobósúly általában az univerzálisabb(számomra, meg mások véleményét olvasva is), ami megbirkózik az átlagos csuxokkal, 2-3 kilós harikkal, süllőkkel, és kis kompromisszummal balinra is használhatod. Mivel 210-es, egy 30-35-ös orsó is elég rá 12-15-ös fonottal. Aztán ha tapasztaltabb vagy, akkor le lehet menni egészen 8-10-es kanócig(függ a botod karakterisztikájától).
2016. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!