Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a vélenényetek Dr. Szinnyai...

Mi a vélenényetek Dr. Szinnyai Attila nőgyógyászról? (Uzsoki kórház)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
OFF.: Bocsi, de csak a kórházról tudok írni. Rettenten jó lett a felújjított rész. 2 ágyas szobák, saját fürdőszoba, tágas kórtermek, tisztaság. Babák éjjel nappal veled lehetnek, csak a kötelező vizsgálatokra, fürdetésre kell visszatolni őket.
2011. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem is tudtam,hogy megengedik ott,hogy az anyákkal legyenek a babák!:)
2011. ápr. 2. 23:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nem bírod, mert fáradt vagy, vagy látogatód érkezik, bármikor visszatolhatod a csecsemősökhöz a babát. Csak popsitörlőt kell vinni nekik, minden mást adnak (pelenka, krém, alkohol, ruha). Amit érdemes vinni az eldobható pelenkázó alátét, textil pelenka, kesztyű, sapka a babának, és a saját plédje. Csecsmősök külön nem kérdezik meg, hogy minben segíthetnek, de ha kérdezel, mindent elmondanak, megmutatnak (pl mell kimaszírozás, szoptatás), kivétel a köldökcsonk ápolás, és a tisztábatétel. Ezt végig neked kell majd csinálnod. Így nem lesz ismeretlen amikor haza mentek. Ha kérdésed van, írd meg!
2011. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt, hogy szülés után, ha már úgy érzed, hogy el tudod látni, neked kell kikérni a babádat, ők maguktól nem jelentkeznek, hogy tessék, itt van. Van, aki 2 óra múlva, van aki csak másnap reggelre érzi úgy. A császárosokhoz, úgy tudom viszik ki szopizni x óránként, de ebben nem vagyok biztos.
2011. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazán nagyon köszönöm,hogy elmondtad Nekem ezeket a doldokat!!!!!:)Nagyon sokat segítettél ezzel!!!!

És a nővérek milyenek?Emberségesnek mondhatóak???

2011. ápr. 3. 21:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Azok igen, akikkel én találkoztam. Csak jót tudok mondani. A kérdéseket a nővérszobában is felteheted amikor vizsgálatra mész. A dokinak meg mond, hogy szeretnéd megnézni a szülészetet, ha lehetséges. Amúgy vannak tanfolyamok, előadások is, akkor is körbe lehet nézni. [link] A tesóm járkált rá, és azt mondta, mivel neki az első, megnyugtató volt bizonyos témákról beszélgetni, tájékozódni. [link]

Hanyadik hétben vagy?

2011. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még az elején...13.hét,de már most izgulok:)
2011. ápr. 4. 20:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni, a gyerek csak az egész életedet fogja megváltoztatni, és felforgatni. Persze a legpozitívabban. A szülés egy apró momentum ebben a folyamatban, bármennyire hatalmas dolognak tűnik most.
2011. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tuti túlélem,de a para megvan!!!!:(Sokan mesélteék,hogy nagyon-nagyon fájdalmas szülni!Neked milyen volt???
2011. ápr. 5. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:

A legvége talán az elviselhetetlent ütötte, de amikor megszületett, és oda tették a hasamra, abban a pillanatban minden fájdalom, fáradtság megszünt, és csak hihetetlen boldogságot éreztem. Soha nem fogom elfelejteni azt a pillanatot, amikor rám nézett. Az emberi agy hihetetlenül képes törölni a fájdalmat, írd és mond 1 másodperc alatt.

Az egész 9 hónap alatt arra kell gondolni, hogy gyors lesz és jó, és te irányítasz. Csak a babával foglalkozz végig, és ne a magad gyötrelmeivel. Ha azt mondod, "hogy fogom végigcsinálni?, félek tőle, fájni fog, nem bírom ki"...stb. akkor olyan is lesz a szülésed. Hidd el nagy %-ban rajtad múlik.

2011. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!