Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem igazán értem a barátomat. 1 év 3 hónapja vagyunk együtt. Én tényleg nagyon szeretem, sajnos mindenkit eldobtam érte, csak ő volt a fontos mindig mindenben. Fordítva viszont már nem így érzem. Nagyon sokszor átvert, hazudott már nekem hogy mikor hol van stb.

Mivel nem igazán bíztam ezek után benne, megkértem hogy bulizni együtt menjünk ha megyünk. Ő azt mondta rendben van. De ezek után is buliba járt nélkülem, más lányok társaságában jól érezte magát.. mikor már úgy láttam kezd egy kicsit megváltozni jó irányba, akkor pedig mondtam neki, nyugodtan menjen bulizni de akkor énis elmegyek a barátnőimmel. Erre neki a válasza az volt, hogy én nem mehetek bulizni, de ő viszont igen. Egyszer a fejemhez vágta neki olyan barátnő kell hogy amíg ő bulizik a lány otthon várja. És hogy egy férfinak több a megengedett mint egy nőnek. Hogy egy nő ne igyon stb.. szerintem pedig néha a lányok is megérdemelnek egy kis kikapcsolódást.. Nagyon sok olyan volt, hogy ő elment én nekem meg itthon kellett várogatom. Ha elmondom neki a problémáimat, mindig engem akar hibásnak kihozni, hogy minden miattam van, közbe nem csinálok semmi olyan dolgot ami miatt ezt mondhatná. A barátait előbbre helyezi mint engem, az ő szavuk a szent, közbe pedig egymást beszélik ki, vagy éppen nekem beszéli ki őket. De ha mègis olyan helyzet adódik, akkor egyből ugrik nekik.

Aki azt írná nem szeretjük egymást, az téved. Vagyis én tényleg nagyon szeretem de már nem nagyon bírom ezeket a dolgokat.. szakítani pedig nem tudok vele ..


2017. jan. 25. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Már a többi kérdésedhez is kaptál hasznos választ, de úgy látszik te nem tanácsért jársz ide, hanem hogy panaszkodhass.


Őszintén, szerinted miért viselkedik így? Szerinted mit kéne tenned? Viseld el, ha még nek hagytad ott ezt a barmot, akkor nem is fogod.

2017. jan. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem* hagytad
2017. jan. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!