Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek fontosabb a kutya, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt. Van egy kutyája a barátnőmnek. Imádja. Mindig viszi 3-4 órára sétálni, mivel nagytestű,sokat kell vele mozogni. Velem alig törődik mostanában. A sétákra se akarja sokszor,hogy velük menjek,ha esetleg összeveszünk valamin, megy sírni a kutyának, hogy "jajjj Kiara, te legalább nem vagy k.csog,mint a legtöbb ember",pedig nem is mondok rá csúnyákat. Őt sokkal többet ölelgeti, mint engem. Ráadásul hanyagol is. Mi tévő legyek? 18F 17L
2017. jan. 25. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
beteg a csaj, ne foglalkozz vele.
2017. jan. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Keress egy normális csajt, aki veled oldja meg, ha gondja van, és nem a kutyájának sír. Ez a viselkedés egyáltalán nem normális, akármennyire is divatba jött az a baromság, hogy a "kutyámat jobban szeretem, mint az embereket". Az ilyen csajjal nem érdemes kezdeni semmit.


A kapcsolatod nézd meg, kutya nélkül: kevés időt tölt veled, amikor együtt lehetnétek, akkor is azt mondja, hogy inkább ne. És ezek szerint elég sokat veszekedtek. A csajod szerint meg simán csak egy kö.csög vagy, mint a legtöbb ember... Hát no komment.

Ráadásul egyre kevesebb a testi gyengédség.


Eljött az a pont, amikor nincs értelme tovább kínlódni. Szakítasz vele, őt megvigasztalja a kutya, te meg keresel egy olyan lányt, aki embereket is tud szeretni.

2017. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén, meg tudom valahol érteni a csajt is, téged is.

Egyrészt, nem tudjuk az egész sztorit. De mivel az elején jól megvoltatok, merem feltételezni, hogy előjöttek a problémák, és nem beszéltétek meg. Ebben általában (nem mindig) a férfi ludas, mert szerinte vagy nem probléma, vagy nem muszáj megbeszélni. Ekkor átveszi a megbízható fél szerepét a kutya, aki nem bántja őt, csak ad.

Fontos az is, hogy te ezt hogyan kommunikálod le vele. Úgy, hogy normális hangnemben, vagy, hogy "sz*rszemét kutya, mindig csak vele törődsz". Utóbbi esetben nyilván nem fog sétálni hívni, mert az jön át, hogy nem bírod a kutyust; ám lemondani nem fog a törődéséről, mert egy jó gazda felelősséggel tartozik az állata felé. Nagytestű, sok sétát igényel, vagy szétszedné a kertet/házat.

Mennyit vagytok együtt? Mindennap? Két naponta? Mert akkor az a 3-4 óra az ő magánszférája is lehet. Amikor egyedül akar lenni. Ha csak hetente taliztok nyilván nem helyes, hogy a pár órátokból ennyit elvesz, de akkor vidd el pl kirándulni a kutyival.

Nekem az exem panaszkodott volna folyton a cicára. "Én felkelek rá, ő bánt engem, nem bírom ezt a dögöt. Nem jövök át, ha ez itt van, macska amúgy se a házba való." És én mondtam, hogy akkor ne jöjjön, a macska nem megy sehova. Az állat-gazda kötelék különleges. Általában leírható szülő-gyermek kapcsolatként is. Te félreraknád a gyereked, aki napi sok óra törődést igényel, csak azért, mert szeretne a párod veled lenni? Nem. Max közös programokat szerveznél.

19/L

2017. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
54%

Amíg a kutya jobban lefetyel,esélyed sem lesz... :)

Egyébként szerintem még éretlen, ahogy valószínűleg Te is. Mindenképp panaszold el magad és ha nem változik akkor ne erőltesd.

Sok sikert!

2017. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem dug a kutyával a csajod....
2018. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!