Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék! Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék! Szerintetek van esélyem vagy már késő?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel az utóbbi időben sokat veszekedtünk, és sajnos szakítás lett vége. Úgy érzem többet is tehettem volna érte, hogy ezt megakadályozzam. Rengeteget beszélgettünk és beszélgetünk napi szinten. Sokáig gondolkodott, hogy így döntsön. Még most is nagyon bántja és őrlődik a dolog miatt. Én még szeretem nagyon és azt mondta ő is szeret még, de fél újra megpróbálni. Akkor jöttem rá ténylegesen mindenre, amikor elvesztettem. Ő szerinte késő, de én úgy érzem, hogy még nem. Én viszont visszaszeretném hódítani, nem akarom annyiban hagyni az egészet. 22/F
2017. jan. 26. 03:26
 1/6 Nojcsybaba válasza:

Mi volt az ok amiért veszekedtetek? Milyen voltál vele a kapcsolatban? Mennyi ideig voltatok együtt? A barátnőd mennyi idős?


Ezek fontos kérdések lehetnek.. Amiket leírtál, sajnos igaz.. Mindenki de jobban a férfiak, akkor döbbenek rá, hogy szeretik a nőt, ha már elveszítették. Én erre mindig aztmondom, hogy a kapcsolat ideje alatt kell minden problémát megbeszélni. Ha már a csaj szakított veled, azazt is jelentheti, hogy már nem tud miért küzdeni. Biztos feleslegesen jártatta a száját arról ami a problémája volt, te meg bizonyosan nem figyeltél rá eléggé. Mi nők könnyen működünk, csak szeretetre, odafigyelésre, törődésre, őszinteségre vágyunk. A kapcsolatban meg a legfontosabb a KOMMUNIKÁCIÓ. Mindent meg lehet beszélni és döntést hozni. Szerintem még van esélyed. Fel a fejjel. De nem lesz egyszerű menet. Elő kell hoznod azt az énedet, amelybe ő beleszeretett. Nem kell megjátszanod magad, csak érezze azt, hogy szereted, és törődsz vele. :) Sok szerencsét kívánok!


L/23

2017. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sok apróságon ki mit csinált vagy mit nem. (Visszagondolva hülyeségeken) 2 évet voltunk együtt. 24 éves. Kommunikáció hiánya is benne volt.

Sokat beszélgetünk kérdeztem is erről jelen helyzetben úgy érzi, hogy nem akarja megpróbálni. Későinek tartja, helyrehozni. Nem is szeretne nagyon beszélni erről, mert érzékenyen érinti őt és engem is. Sok teher nehezedett mindkettőnkre (ő rajta még most is és valamilyen szinten mintha bűntudatot érezne miattam) úgy érzi nem volt elég türelmes velem. Én meg úgy, hogy nem álltam igazán mellette. Egyszerűen nem tudok meglenni nélküle és mindenképpen megakarom próbálni visszahódítani. (Erre mindig azt mondja mi van ha nem sikerül) Nem akarok rárontani egyből kicsit nyugodjon meg, de sokáig se szeretném halogatni. A kapcsolatot szeretné velem tartani mert csak úgy nem tud elengedni.

2017. jan. 26. 12:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok apróságon ki mit csinált vagy mit nem. (Visszagondolva hülyeségeken) és olyan dolgokat vágtunk egymás fejéhez amit nem kellett volna. 2 évet voltunk együtt. 24 éves. Kommunikáció hiánya is benne volt.
2017. jan. 26. 12:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Sok apróságon ki mit csinált vagy mit nem. (Visszagondolva hülyeségeken) és olyan dolgokat vágtunk egymás fejéhez amit nem kellett volna. 2 évet voltunk együtt. 24 éves. Kommunikáció hiánya is benne volt.

Sokat beszélgetünk kérdeztem is erről jelen helyzetben úgy érzi, hogy nem akarja megpróbálni. Későinek tartja, helyrehozni. Nem is szeretne nagyon beszélni erről, mert érzékenyen érinti őt és engem is. Sok teher nehezedett mindkettőnkre (ő rajta még most is és valamilyen szinten mintha bűntudatot érezne miattam) úgy érzi nem volt elég türelmes velem. Én meg úgy, hogy nem álltam igazán mellette. Egyszerűen nem tudok meglenni nélküle és mindenképpen megakarom próbálni visszahódítani. (Erre mindig azt mondja mi van ha nem sikerül) Nem akarok rárontani egyből kicsit nyugodjon meg, de sokáig se szeretném halogatni. A kapcsolatot szeretné velem tartani mert csak úgy nem tud elengedni.

2017. jan. 26. 12:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Belaggolt és sokszor küldte el :D bocsi :)
2017. jan. 26. 12:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Plusz egymást vigasztaljuk... Történtek miatt
2017. jan. 26. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!