Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van igy esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van igy esélyem a lánynál? Adjatok lécci tanácsot mit tegyek. Kort is irjatok

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt igaz a neten de nem ez a lényeg.Nagyon sokat beszélgettünk mindenről,őszintén.Elmesélte hogy van neki egy"barátja" aki kint él külföldön és családja van gyerekei.Nekem ez a lány nagyon tetszik meg minden szeretnék vele együtt lenni de ő még vár hogy mi lesz előző kapcsolatából tudni illik ő valahol még reménykedik hogy barátja elhagyja családját mint ahogy igérte is és együtt lesznek de eddig csak igért.A lényeg ennyi lenne mostazt nem tudom hogy én mit csináljak hisz időközben beleszerettem a lányba.
2009. nov. 5. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát csajozási tanáccsal nem szolgálhatok, de valószínűleg van nála esélyed. Kicsit "keserű" lehet a régi kapcsolata miatt, és szerintem vágyhat már arra, hogy valakivel normálisan lehessen. Szóval, ha bejössz neki, akkor 100% van esély.
2009. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hááát bocs de sztem nem nagyon. Ha már arról beszél h reménykedik a barátja ott hagyja a családját... sztem már régen a barátkategóriába vagy nála.

16/F

2009. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj egy nagyon kicsit,és azután vhogy tudakold meg hogy egyáltalán bejösz-e neki,de ne ugy kérdezd meg hogy járnál velem?bejövök neked?hanem ne nyomulósan...van időd kigondolni.
2009. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Biztos van esélyed. Ahogy elnézem, a pasi családdal kint külföldön, miért jönne vissza? Amúgy is a lányok szeretik a megmentőket, akik kihúzzák őket a sárból, és szerelmesek beléjük:)

20/L

2009. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2009. nov. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!