Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van nála esélyem? össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem? össze jövönk? Kérlek értelmes véleményeket vagy tanácsot írjatok.

Figyelt kérdés
Nos van egy lány akit neten ismertem meg kb 1 éve nos ő most kezdte a középiskolát ugyan abba ahol én már végzős osztályban vagyok és egy épületben is járunk minden reggel kimek elé és bekisérem vagy együtt megyünk be a hét elején még puszit is adtam neki meg ő is nekem minden szünetben összebutonk meg az egyik legjobb barátnője az osztársa mindig vele van meg reggel is vele jön és hát ő elszólta magát hogy bejövök neki és ezt a multkor mondta barátnője is meg azóta mindig ezzel zavarja őt meg stb.... nos a lényeg az lenne hogy beszéltem vele már korában hogy lehetne e több barátságnál mondta igen csak hogy ő nagyon félénk azt mondta nehezen tudja elviselni maga melett a másikat meg nehezen veszi rá hogy megfogja a kezét szóval félénk nagyon én se nagyon merek kezdeményezni mert már sokszor csalódtam meg félek hogy elrontok vmit meg stb... ma suli után is találkoztunk de megint 3asban voltunk engem nem zavar meg kérdeztem tőle hogy holnap is mennyek e elé mondta halkan igen közben bólogatott ja meg még annyit hogy keveset beszélünk egymással én nem nagyon szoktam beszélni de ellemben jól tudok hallgatni meg figyelni másikra meg ő se nagyon beszél szal általában ott állunk egymás melett és pár szót váltunk de figyelmes vagyok odafigyelek rá ha mond vmit meg stb próbálok többet beszélni vele van amikor sierül van amikor nem.... nos rövide ennyi a kérdés az hogy szeretnék vele járni és ezt mikor és hogy kérdezem meg az egyik legjobb barátom aki lány mondta hogy várjak a kérdéssel még kb 1 hónapot nos én várok csak érdemes lenne e várni (szerintem érdemes mert nagyon teccik nekem a lány) meg hogyan kérdezzem meg tőle hogy járna e velem meg mit ne tegyek meg mit tegyek meg stb... meg ha tudtok pár tanácsot írjatok előre is köszi és bocs hogy hosszú lett meg ha egy kicsit zavaros lenne...
2009. szept. 9. 18:40
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs kimaradt hogy én 18 a lány 15 éves nem tom mennyit számít...
2009. szept. 9. 18:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki, ez egyértelmű..igazából akár már most járhatnátok, de előbb szerintem próbáljatok meg többet beszélgetni, hogy jobban megismerjétek egymást.
2009. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy mindenféleképpen valakinek kezdeményeznie kell, különben nem lesz semmi se :/

És hát úgy tűnik, ebben az esetben Neked kell erőt venned magadon, ha mindenképpen szeretnél vele járni vagy ilyesmi..

Lehetséges, hogy ha látja, hogy te milyen oldottan tudsz társalogni vele, ő is megnyílik :) Próbáld meg :)

2009. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!