Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem teszi ki facebookra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem teszi ki facebookra, hogy együtt vagyunk, miért?

Figyelt kérdés

Nem, nem ott élem az életem, de ez gyanús.

1 éve vagyunk együtt.

Anno mindkét exével ki volt téve, hogy együtt van, közös képek, közös dolgok, egyfolytában.

Velem még z sincs kint, hogy kapcsolatban. Semmi.

Múltkor szóvá tettem, és közölte, hogy ő nem ott éli az életét és nem töltöget fel semmit, de magáról meg még a mai napig teszi fel a képeket. Múltkor megjegyeztem, hogy írok valamit a képe alá, mire közölte, hogy írjak nyugodtan, úgye látja senki, mert be lett neki állítva.

Felvállal az utcán, mások előtt, akkor ez mi?

Közölte, hogy azért akarom csak, hogy kint legyen, mert rengeteg lány van rákattanva, ami IGAZ. A lányok facebookon nem tudják, hogy neki párja van(honnan kéne tudniuk?). Napi szinten jelölgetik a páromat, meg írnak neki, és a párom szerint féltékeny vagyok.

Bevallom igen, de nem az a normális, hogy akkor tesz érte, hogy ne legyek az?

Engem ez nagyon zavar.


2017. jan. 26. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Te is tudod a választ.

Azért nem írja ki, hogy kapcsolatban vagytok, mert akkor a lányok nem írogatnak többet, és nem tud velük flörtölni. És akkor még örülj neki, ha csak flörtöl, és nem beszél meg titkos randikat a hátad mögött más csajokkal.

A helyedben csinálnék egy másik profilt, pár ismerőssel, meg építgetném egy kicsit, aztán bejelölném a pasimat, meg elkezdenék neki írogatni. Nagyon hamar kiderül, hogy előttük is felvállalja-e, hogy van barátnője, és nem lehet semmi, vagy nagyon is benne lenne egy találkozóban.

Onnantól lehet magyarázkodnia, hogy ő nem ismerkedik a neten, és nem a fb-on éli az életét, meg ilyenek.


De ha van egy kis eszed, akkor már enélkül is tudod, hogy fb-on ismerkedik másokkal.

Teljesen normális, ha féltékeny vagy, miközben ezt műveli az orrod előtt. Az viszont nem az, hogy ennyi ideig el is tűröd, és nem dobtad még ki.

2017. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

#2:

Ugye ez szarkazmus volt?

2017. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Így olvasva elég érdekes szituáció.

Azért az 1 év az 1 év. És furcsa, hogy az exeit mindig kirakta fb-re téged meg nem...

Az, hogy írjál nyugodtan a kép alá mert úgyse látja senki már elmond mindent! Én menekülnék a helyedben! Tuti más lányoknak is csapja a szelet, feltéve ha már nem csalt meg fűvel-fával amire nagy esélyt látok!

2017. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a barátom még csak nem is ismerősöm az faszén, pedig évek óta együtt vagyunk :)
2017. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

azzta, mekkora probléma :)

Szerencse hogy nem facebookolok különben az ilyen kombinatórikával is kellene foglalkoznom :)

2017. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert nem vagytok együtt. A facebook a való élet lenyomata. Ami oda nincs kirakva, az nem is létezik. Ha nem vagy regisztrálva, akkor nem létezel. Ha nem ott éled az életed, akkor nincs életed. Most pedig menj be a fürdőszobába, és csinálj 30 selfiet instára hogy megnyugojon a kis lelked!
2017. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak egy sztorit osztok meg, hogy lásd, nem csak az lehet az ok, hogy nem szeret.


Az exem a lányom apja, a lányunkról senkinek nem beszélt, nem tartja velünk a kapcsolatot, mintha meg sem történt volna. A facebookja sosem frissül emberekkel, szerintem be van parázva, hogy elkezdeném tönkrevágni a kapcsolatait, ha látnám, hogy boldog. 2 éve nem beszéltünk nem keresem meg semmi. Néha ránézek közös ismerős facebookjáról és ennyi.


Szóval akármi lehet a háttérben.

2017. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg úgy van vele, hogy nem te vagy neki az igazi és megunta az előző két szakításakkor, hogy állítgatni kell a kapcsolatot. Hát, kicsit lelombozó
2017. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi fél éve vagyunk együtt, mégsincs kinn. Nagy ügy, kb.tök egyértelmü amugy, mert minden bejegyzés vele közös, egy a lakhely (külföld), stb. Szeretjük egymást, és nem másoknak éljük az életünket.
2017. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk kint van, de én nem szeretem ezt (én vagyok a nő). Engem az is zavar, hogy a profilképén közös képünk van kint. Szerintem a párkapcsolat magánügy, a facebookja mindenkinek a sajátja (kellene, hogy legyen) és nem telerakni a párjával. Én nem szeretek közös képet se kitenni, nem is szoktam, szerintem az olyan magánügy, intim dolog a párkapcsolat, nem színház másoknak. De van olyan ismerősöm, aki naponta posztolgat közös képet, millió szivecskével, így szeretlek úgy szeretlek képhozzászólásokkal... Szerintem ez elég ciki :) Kiteregetni a magánéletet, gáz és felszínes!
2017. febr. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!