Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Mit higyjek most? Lehet újra csalódnom kell?

Figyelt kérdés

Folyton belém hozzák az ideget mások!!

1hete összejöttem a barátommal, és van egy másik srác akivel jóba vagyok és az akarna velem járni!Na de az a srác hogy most igaz-e hogy kérdezősködik rólunk vagy pedig kitalálja nem tudom, de olyanokat ad elő hogy az a fiú akivel járok az csak kavar velem (magyarán futókaland vagyok) meg azt is mondta nekem hogy csak kihasznál!De nem tudom már most hogy melyikőjük jobb szinész!Mert a barátomnak tegnap is írtam egy smst hogy remélem öszinte és vissza is írt hogy igen az nagyon is meg hogy hívni fog!Nem hiszem hogy koptatná rám az idejeét és a pénzét hogy engem felhivjon meg hogy találkozzunk!Nem volt még köztünk semmi!Habár már ezt is mondták hogy ő csak arra megy, mondtam is neki és mondta hogy 2 hónapig azért sem lesz semmi!Olyan ideges vagyok, valahogy nincs kedvem csalodáshoz!Úgy érzem hogy találtam egy rendes fiút de mivan ha annak a másiknak igaza van!Hogyan derithetném ezt ki?


2010. máj. 6. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Huh, használj vesszőket legközelebb :)

Ezt így nem lehet tudni. Azt érezni kell, hogy a barátod valóban szeret-e téged. Magamból kiindulva, nekem volt anno két hétig egy barátnőm, vagy hogy mondjam. Nem volt kimondva, hogy járunk, viszont kézenfogva sétáltunk, meg csókolóztunk. Annyira nem éreztem rajta, hogy szívesen lenne velem, meg mondták egy páran már, hogy neki igazából más tetszik. Így is lett. Mikor szerelmet vallottam neki, és azt szerettem volna, hogy mondjuk ki, hogy együtt vagyunk, ő lepattintott. Azt mondta, nincs kész egy komoly kapcsolatra. Két hétre rá pedig összejött azzal, aki tetszett neki, és azóta is vele van. Hozzá azért másképp viszonyul, mint anno hozzám. Látszik rajta, hogy őt tényleg szeretni.

Szóval a lényeg, hogy ezt észre kell venned.


CenStudiosE

2010. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!