Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Mit higyjek most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Mit higyjek most? Lehet újra csalódnom kell?

Figyelt kérdés

Folyton belém hozzák az ideget mások!!

1hete összejöttem a barátommal, és van egy másik srác akivel jóba vagyok és az akarna velem járni!Na de az a srác hogy most igaz-e hogy kérdezősködik rólunk vagy pedig kitalálja nem tudom, de olyanokat ad elő hogy az a fiú akivel járok az csak kavar velem (magyarán futókaland vagyok) meg azt is mondta nekem hogy csak kihasznál!De nem tudom már most hogy melyikőjük jobb szinész!Mert a barátomnak tegnap is írtam egy smst hogy remélem öszinte és vissza is írt hogy igen az nagyon is meg hogy hívni fog!Nem hiszem hogy koptatná rám az idejeét és a pénzét hogy engem felhivjon meg hogy találkozzunk!Nem volt még köztünk semmi!Habár már ezt is mondták hogy ő csak arra megy, mondtam is neki és mondta hogy 2 hónapig azért sem lesz semmi!Olyan ideges vagyok, valahogy nincs kedvem csalodáshoz!Úgy érzem hogy találtam egy rendes fiút de mivan ha annak a másiknak igaza van!Hogyan derithetném ezt ki?


2010. máj. 6. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre egyikkel se legyél amig nem ismered meg jobban. Először kell megismerd a srácot (srácokat) és csak utána járni, nem pedig forditva.
2010. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb,hogy ne ülj fel a pletykáknak.Amíg nem vagy biztos a barátodban,addig jobb lenne,ha megpróbálnál nem erősen kötődni hozzá,mert ha csalódás lesz a vége,az fájni fog.De a hétköznapi dolgokból rájöhetsz,hogy komolyak-e a szándékai,vagy csak szórakozik veled.Próbálj meg olvasni a sorok között.Remélem,hogy nem csalódás lesz a vége,és boldog leszel!
2010. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és én is rmeénykedek benne!
2010. máj. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!