Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs normális lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális lány?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mostanában folyton csak olyan lányokat találok aki vagy k*rvák vagy csak a pénz érdekli őket hogy mindig ide oda amoda vigyem őket.Tényleg nincs senki akit ez nemérdekel és annak is tud örülni ha velemlehet? Egyáltalán nemakarok sokat meg jó néha valahova elmenni de azért nem folyton már csak egy mozis délután is van vagy 5ezrembe és mivel még tanuló vagyok pénzem sincs mindig.Mostanában elég sok dologból csak a sz*r jutott nekem és ilyenkor jólenne valaki akire tudom hogy számíthatok és ottvan velem...Ez akkora nagy dolog? :(
2010. máj. 6. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

te fogsz ki ilyeneket, érdekes, nekem nincs ilyen problémám.


20F

2010. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van szerintem az a bajod hogy hagyod kihasználni magad egy értelmes kedves és aanyos lány akit te is szeretnél nem fog kihasználni és a pénz nem számít egy jó kapcsolatban és a párok összetartanak ez igy természetes. tehát a kérdésre válaszolva vannak normális lányok csak meg kell őket találni



(engem sem a pénz érdekel vagy egyéb érték csak szeretem a barátomat és örülök hogy vele lehetek, számithatunk egymásra és ez igy tökéletes) 17/L

2010. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ez a menő tessa .mindenki szétkuratja magát. ezért nincs :S sok ribanc 14-16 éves. azt hiszik ők a nagy lányok.csak a későbbiekbe nemgondolnak bele.
2010. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Anyagias világban élünk. Elmúltak már azok az idők, mikor a lányok a belső értékekért (na nem a bőrülés meg a légkondi :)) szerették a fiúkat. Sajnos mostanában csak azt nézik, hogy ki a jobb választás a pénztárca alapján, alapfeltétel az autó, ha az nincs, ásd el magad. Szerintem ezek nagyon torz értékrendek, de hát ezt nevelik a mai fiatalságba.
2010. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igy van, megkel találd,lehet hogy pont az olyan kis pláza bitchek között nézelődsz! Keress egy átlagosabb lányt és hidd el nem fogja öszetörni a szived! sok sikert
2010. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem plázap*csák között keresek.... sőt egyáltalán nem nagyon az igényeim sem.Egy normális átlagos lánynak én bőven örülnék de egyszerűen egyet nemtalálok :( És nemtudom miért. nem discoba vagy ilyen helyeken keresek de mégsincs...
2010. máj. 6. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:

nos igen...ilyenek a mostani lányok...a többség ,tisztelet annak a nagyonn kevés kivételnek...(én úgy gondolom,h ebbe a kivételbe tartozom).

De nem csak a lányokkal van ilyen probléma..hát én nem találok egy normális srácot sem...aki elhívna egy italra,vagy többet akarnaa szexnél,mert értelmes és van célja az életben...alig van már ilyen és én sem találok olyat ,aki úgy érzem megfelelő lenne.Azt mondják magasra teszem a mércét...nah de kérem...ha én egy normális gondolkodású lány vagyok és nézek is ki valahogy,akkor nehogymár beérjem ilyan emberekkel..akiknek semmi céljuk..csak olcsó pia,meg cigi..meg a diszkó meg a ,,lázadás" ,meg a mocskos beszéd...lehet nincs igazam..de én mégis így gondolom.

18/L

2010. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2. 15:17es vagyok!!

Akkor szerintem megfelelő dolog az lenne ha előbb kiismernéd a lányokat aztán lenne vele komolyabb dolog!!A legjobb csaj az akit egy 2gömbös fagyival ellehet nyügözni és anna is örül!Aki a mozit akarja járni oké járja de egyszer ő egyszer te fizesd mert az csak úgy buli!Nem szabad hogy kihasználtasd magad!!

Jól megkell ismerni és tényleg érezd hogy na ő nem olyan na akkor kell igazán belemélyedni!

Sok sikert!

17 /L

2010. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezsem jó megoldás.....Próbáltam már hogy minden nap beszéltünk msnen is már szinte teljesen ismertük egymást teljesen beleestem erre kiderül hogy ő is ugyanolyan mint a többi... szinte már úgyvoltunk hogy összejövünk erre fogta és összejött mással.... De nemcsak ez az egy eset volt.Nemtudom miértvagyok ennyire b*alfasz hogy folyton csak ezvan..... nemhagyom magam kihasználni épp ezért is nemtart egyik dolog sem tovább max 1hétnél :S
2010. máj. 6. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy?

Abból a pénzből, amit drága randikra költetnek el veled a csajok, kezdj bele valami új sportba, hobbiba. Esetleg egyesületes tánc, falmászás...mittomén. Csak ismerkedj meg minél több emberrel. Elsősorban az ismerkedés, barátkozás legyen a cél, aztán ha közben megismersz egy helyes lányt, akkor az jó:)

sok sikert!

2010. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!